8 maj 2009

Wojtek przecina wstęgę.

Weekendowo.

Wydawało mi się, że po artykule Dziennika "Z kubkiem od Starbucksa do elity" nic już mnie w temacie Starbucksa bardziej nie rozbawi (choć trzeba przyznać, że śmiech miesza się z zażenowaniem, kiedy czyta się niektóre wypowiedzi fanów kawy w kartonowym kubku). Byłem w błędzie.

Do artykułu na portalu Gazety Stołecznej dołączony jest filmik z otwarcia kawiarni na Nowym Świecie:


Tak, tak, to burmistrz Śródmieścia Wojciech Bartelski (Platforma Obywatelska) przecinający wstęgę na otwarciu i powiadający o amerykańskiej kulturze.

Władza otwiera kawiarnię. Jako mieszkaniec dzielnicy jestem wniebowzięty, że czas urzędnika opłacanego ze wspólnych podatków został tak dobrze spożytkowany.

Burmistrz ma też uroczą fotkę z uroczystości:Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM, źródło: link

Ciekawe czy to zdjęcie jest warte więcej głosów w Warszawie, niż to Wojciecha Olejniczaka z okładki Wprostu. Hmmm.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Drogi Ptremie. Chyba pracujesz w Powiatowym Inspekoracie Budowlanym. Inaczej już dawno byś podjął temat wyburzenia parowozni na Pradze. TO jest prawdziwy skandal. Ratusz i urrzędnicy rżną głupa na całego a kolesie burzą zabytek. CO ciekwasze przekaziory z miesiąc temu opisywały jaki to mam ładny zabytek na Pradze. Dziś KurWar podał że trzy prokuratury ścigają tę zbrodnię. Dlaczego Pretmie milczysz w tym temacie???

Anonimowy pisze...

ciekawe ile burmistrz wziął za tą prywatę?

Anonimowy pisze...

Parowozownia to tylko poligon doświadczalny organów ścigania i opinii publicznej. Jak parowozownia padnie to będą mogli robić "wszystkie numery świata".

pretm pisze...

Inaczej już dawno byś podjął temat wyburzenia parowozni na Pradze.Cóż tu można dodać więcej niż to o czym informują już media.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.