24 maj 2009

"Wielkoformatowy plakat."

Czy jak się krytykowało wielkoformatowe plakaty/reklamy zawieszane w centrum miasta, to wypada samemu rozwieszać podobny na zabytku, jakim jest Pałac Kultury i Nauki? Plakat, który będzie reklamował obchody 4 czerwca.

To oczywiście żart, ale uroczystość zapowiada się ciekawie, szczególnie dyrektor Jóźwiak podziwiający prace montażowe z trybuny honorowej na placu Defilad:
W poniedziałek, 25 maja, w samo południe (godz. 12.00) na wschodniej fasadzie Pałacu Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej) rozwieszony zostanie wielkoformatowy plakat poświęcony warszawskim obchodom 20. rocznicy wyborów 4 czerwca (rozwijanie rozpocznie się ok. godz. 9.30). Plakat inspirowany jest symbolem, jakim stał się słynny plakat wyborczy Tomasza Sarneckiego sprzed 20 lat.

Najlepszym punktem obserwacyjnym prac montażowych na fasadzie PKiN będzie trybuna honorowa na pl. Defilad, gdzie o godzinie 12.00 z dziennikarzami spotka się Dyrektor Biura Promocji m.st. Warszawy Katarzyna Ratajczyk oraz zastępca dyrektora Gabinetu Prezydenta m.st. Warszawy Jarosław Jóźwiak.
Źródło: Link do strony.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.