17 kwi 2009

Ligia Krajewska, czyli telewizja kłamie.

Tak ta telewizja, TVN Warszawa :)

Wczorajsza Rada Warszawy i wiceprzewodnicząca rady Ligia Krajewska (Platforma Obywatelska) o "nie uciekaniu" wiceprezydenta Jarosława "ludzie stali w gigantycznych kolejkach... nie szkodzi" Kochaniaka przed telewizją TVN Warszawa.

Jak wyglądała sytuacja można ocenić oglądając materiał tutaj: Prezydent otwiera nowy oddział. Tłum chorych czeka w kolejce.

Zapis wideo z dyskusji, najpierw radny Bartosz Dominiak, następnie przewodnicząca Ligia Krajewska i ponownie radny Dominiak:

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

on nie uciekał on śpieszył się!!! hehe co za banda obłudników!!!

Anonimowy pisze...

pretm dziś dziennik pisze: http://www.dziennik.pl/sport/tenis/article361281/Ruszyly_prace_na_kortach_Legii.html 15 milionach na korty Legii. Prezesem klubu tenisowego jest były działacz PO Jerzy Hertel - http://pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_Hertel

Czy te pieniądze miały być w tym roku wydane na taki cel?

Anonimowy pisze...

Kochaniak do dymisji!!!

Rzepka pisze...

Dobre :))
Zaprzecza temu co wszyscy widzieli.
Niech to powtórzy walterowni.

Pozdrawiam :)

Anonimowy pisze...

Nie wiedziałem że TVN Warszawa jest taka wredna i niewdzięczna. Wszak to jej właściciele dostali 500 baniek na stadion Legii i mogliby się chociaż odwdzięczyć nie publikując takich drażliwych tematów.

A tu klops. No ale "Warszawa to taki trudny projekt jest" jak powiedział był Grzesiu "Scheti" Schetyna.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.