28 kwi 2009

Film na potrzeby ESK2016.

Dzisiejsza sesja Rady Warszawy (relacji nie będzie) to zmiany w budżecie oraz głosowanie nad pomnikiem Ludwika Waryńskiego.

Wśród zmian w budżecie są zmiany poważne dotyczące przesuwania środków na drugą linię metra oraz zmiany drobne.

I tak dla przykładu Ratusz chce przeznaczyć 330 tysięcy złotych na "realizację filmu promującego Warszawę w konkursie o uzyskanie tytułu Europejskiej Stolicy Kultury". Ostatnia produkcja filmowa w tym temacie zakończyła współpracę z Ratuszem poprzedniej pełnomocnik do sprawy uzyskania tytułu ESK 2016.

Dla przypomnienia dla filmowców czego nie należy przygotowywać, żeby dalej współpracować z Ewą Czeszejko-Sochacką:


Choć trzeba przyznać, że ta produkcja zyskuje z czasem.

I tak w temacie ESK. Pani Pełnomocnik obiecała start strony promującej Warszawę do końca lutego. Mamy koniec kwietnia a strona nadal nie działa.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Teraz już mnie tak nie rozwala, ale ta kapusta to mistrzostwo świata :)

I ciekawe gdzie w centrum jest to wielkie pole kapusty? Chyba że Siekierki albo Wilanów to centrum :)

Anonimowy pisze...

"I ciekawe gdzie w centrum jest to wielkie pole kapusty? Chyba że Siekierki albo Wilanów to centrum :)"

a może to nie o kapustę jako taką chodziło, aqle o "kapusciane głowy" lub - o zgrozo - "głąby"

Anonimowy pisze...

filmik na czsie. Różowe jelenie stały na skwerze Kahla, ale od dwóch lat ich tam nie ma. ESK 2016. Dobre.. Powinni jeszcze pokazać jadłodajnię pod PKiN i wylegujących się po obiadku bezdomnych, na pobliskich ławeczkach. Powinni również poakazać pustostany w Centrum i śpiących w nich bezdomnych i narkomanów. Warszawskie kamienice, podwóka i klatki, oraz przesiadujące tam społeczeństwo - rdzennych warszawiaków - powinni też pokazać tony używanych igieł, porzuconych przez narkomanów, na Starym Mieście, Parku Traugutta, Dw.Centralnym i praktycznie w każdej klatce schodowej starych, zapuszczonych warszawskich kamienic. Starsi Panowie grający na ulicach takich jak Kapela Czerniakowska.. Dobre.. Przez społeczeństwo nowobogackich, przyjezdnych warszawiaków, te kapele praktycznie zniknęły z warszawskich ulic, poniewż wspomniane społeczeństwo wiecznie wydzwania na Policję i Straż Miejską, zgłaszając zakłócanie. Można by tak wyliczać, wyliczać, wyliczać.......

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.