22 kwi 2009

Ciastko a rada miasta.

Jutro o godzinie 11 rozpocznie się sesja Rady Warszawy, na której rozpatrzone zostanie sprawozdanie z wykonania budżetu m.st. Warszawy w roku 2008. Następnie radni będą głosować udzielnie absolutorium Pani Prezydent.

Z reguły przy tak ważnym punkcie radni dyskutują i zadają prezydentowi pytania, bo to druga najważniejsza sesja w roku po głosowaniach nad budżetem.

Jednak, jeżeli Hanna Gronkiewicz Waltz pojawi się na sesji rady miasta będzie miała dla radnych mniej niż godzinę czasu:
Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową – finał konkursu na nowe ciastko warszawskie – która odbędzie się w czwartek, 23 kwietnia, godz. 12.00 (Teatr Kamienica, al. Solidarności 93, Scena Parter).

Na konferencji poznamy nie tylko najlepsze dzieło warszawskich cukierników, ale również jego nazwę, wybraną w plebiscycie przez internautów. W gościnnych progach Teatru Kamienica będziemy też mogli spotkać się ze zwycięzcami obu etapów konkursu.

W konferencji wezmą udział: Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m.st. Warszawy, Jan Olczak, prezes Cechu Rzemiosł Spożywczych oraz Beata Tyszkiewicz, Ewa Bem, Aga Zaryan, prof. Andrzej Blikle, Emilian Kamiński, Rafał Olbrychski i Michał Żebrowski – członkowie konkursowego Jury.
Ciekawe priorytety.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Czytam i nie wiem, czego oczekuje od czytelnika PRETM. Ja jako mieszkaniec W-wy, osoba załatwiająca sprawy w urzędach, jako podatnik, jako człowiek, jako pracownik nie widzę w zachowaniu radnych i prezydent miasta nic bulwesującego czy niestosownego. Z całą pewnością stwierdzam, że nikt z gości nie zakłóci obrad rady /powagi obrad rady.Ciastka sa rzeczą normalną. PRETM-ie, mógłbyś bulwersować się, gdyby okazało się, że radni i HGW zjedli ciastka, pogadali z gośćmi i zapominając o meritum sprawy po prostu rozeszli się. Ja widzę inne, zupełnie z innej beczki sprawy/problemy negatywne, które wymagają zmiany, ale właśnie nie te i nie w tym przypadku.jolantasobik@onet.eu

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.