20 kwi 2009

Bohaterka stadionów.

Mecz Polonia - Lechia, Hanna Gronkiewicz Waltz na transparencie i hasło "Wasza polityka - słowa bez pokrycia", czyli neverending story o modernizacji stadionu przy Konwiktorskiej.Źródło: wielkapolonia.pl

A czytając kolejne relacje o stanie murawy na stadionie to mam wrażenie, że Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji odstawia regularny sabotaż Polonii. Współczuję.

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

nie wiem kto jest właścicielem Polonii lub sponsorem ale na pewno nie finansował kampani HGW czy PO więc na nic nie moga liczyć:)

Anonimowy pisze...

fajnie, że zauważyliście problem z modernizacją stadionu przy k6... mam nadzieję, że częściej będą pojawiały się u was artykuły na ten temat pzdr.

pretm pisze...

Staram się śledzić wydarzenia w tej sprawie np. Co HGW obiecała Polonii?

Anonimowy pisze...

HGW obiecała ...
Tusk obiecał ...
Kopacz obiecała ...
Rostowski obiecał ...
Pitera obiecała ...
Chlebowski obiecał ...
Komorowski obiecał ...
Grad obiecał ...
" tu wpisz odpowiednie nazwisko członka PO " obiecał / ła ...

Ludzie. Przejrzyjcie na oczy.

Anonimowy pisze...

no ale przed następnymi wyborami napewno znowu coś obieca.. oportuniści...
a stadion niebedzie spełniał wymogow, a wzasadzie juz ich nie spełnia

Anonimowy pisze...

A miała nie obiecywać? Też byłoby źle. Jeśli Pani Prezydent HGW wystarczy czasu, pieniędzy, cierpliwości na zaczepki głupków i zdrowia, to zrealizuje plany. Jeśli zrealizuje tylko 10% obietnic, to będzie bardzo dużo,i tak będzie najlepsza.Jola S.

rudy pisze...

No cóż, jak trzeba się odwdzięczyć grupie ITI, panu Walterowi i remontuje się za całą miejską kasę stadion Legii, to o remontach innych obiektów trzeba będzie zapomnieć... Do kibiców Polonii: Na waszym miejscu katował bym HGW na każdym meczu jakąś ładną piosenką (w stylu obowiązkowego w repertuarze stadionowych pieśni "Jebać PZPN") pozdro

Anonimowy pisze...

rudy28 - Twój postulat dość ciężko zrealizować. Z dwóch powodów. Na K6 bardzo niechętnie kibice odnoszą się do jakiejkolwiek polityki (wyjątkiem był mecz, na którym spodziewano się premiera Polski). Na K6 kibice starają się nie śpiewać wulgarnych piosenek - akcja kulturalny stadion, czarni kulturalni - jak zwał tak zwał :)

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.