1 kwi 2009

1 kwietnia w ZDM.

Komórka prasowa Zarządu Dróg Miejskich (ta od pouczania dziennikarzy a następnie usuwania uwag w popłochu) najwyraźniej nudzi się w swojej urzędniczej pracy i wymyśla prima aprilisowe dowcipy:

ZDM: Wąsko na moście Północnym:
Z przyczyn od nas niezależnych, od 3 (sobota) do 10 kwietnia (Wielki Piątek) 2009 roku zostanie zawężona południowa jezdnia Mostu Północnego do jednego pasa.

Zalecany objazd: most generała Stefana Grot-Roweckiego.
ZDM: Żaba na Żabie:
Żaba na kryzys - tak pochwaliła pomysł przeniesienia symbolu dobrobytu pani Grażyna Lendzion. Słynna żaba z Legionowa, która nie doczekała się akceptacji mieszkańców podwarszawskiej miejscowości zostanie przeniesiona do Warszawy. - Żaba z Legionowa znajdzie swój nowy "dom" na Rondzie Żaba - oznajmiła pani dyrektor.
Zabawne.

Jeżeli chcecie wiedzieć ile kosztuje praca tych konkretnych urzędników to polecam odpowiedź na interpelację w ich sprawie: dokument pdf.

Skoro w biurze prasowym Ratusza zatrudniamy tyle osób od kontaktów z mediami to może komórka prasowa w ZDMie jest zbędna? Ale oczywiście tylko taki żart w ramach 1 kwietnia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.