4 mar 2009

Urzędnika ds. Promocji, Komunikacji Społecznej i Kontaktów z Mediami zatrudnimy.

Ach ta decentralizacja. Dzielnice nie ustają w poszukiwaniu kolejnych kandydatów na stanowiska urzędnicze, które w związku z nowymi zadaniami są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania urzędów i które zapewnią, że sprawy mieszkańców będą załatwiane szybciej, a praca będzie wykonywana efektywniej.

No prawie.

W urzędzie dzielnicy Wola potrzebne są aż dwa etaty na "Stanowisko Pracy ds. Promocji, Komunikacji Społecznej i Kontaktów z Mediami w Referacie ds. Promocji w Wydziale Organizacyjnym".

Zakończono właśnie pierwszy etap rekrutacji i teraz urząd będzie wybierał aż z 33 kandydatów. Szczęściarze.

Czym będą się zajmować dwie osoby zatrudnione na tym stanowisku:
Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało między innymi:
  • zapewnienie prawidłowej komunikacji Urzędu z mieszkańcami Dzielnicy oraz wewnątrz Urzędu poprzez opracowywanie i redagowanie materiałów informacyjnych o wydarzeniach i historii związanych z Dzielnicą Wola
  • obsługa fotograficzna wydarzeń związanych z działalnością Urzędu lub dzielnicy także poza Urzędem
  • współpraca w zakresie przygotowywania i realizacji planów przedsięwzięć promocyjnych i PR wynikających z potrzeb, tradycji dzielnicy oraz realizowanie projektów promujących dzielnicę organizacja konferencji, wydarzeń kulturalnych.
Źródło: Link do strony.

A dziwiłem się, że na ostatniej sesji rady miasta tak dobrze przygotowany Jarosław Jóźwiak (Gabinet Prezydenta) nie mógł sobie poradzić z pytaniem o nowe etaty w urzędzie i dzielnicach.

Czasami lepiej powiedzieć „Nie wiem”.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.