11 mar 2009

"Olbrzymi sukces Pani Prezydent".

W tytule cytat z Marcina Ochmańskiego (z-ca rzecznika prasowego Ratusza):

TVN Warszawa: Unia da 340 mln na Most Północny.

3 komentarze:

marcines pisze...

Dziś HGW była w PINie - prosto z Cannes nadawała. Powiedziała, że zależy od inwestora co na działce postawi :) Urocze, naprawdę. Elektrownia atomowa? A proszę bardzo tylko kup pan tą działkę!

Anonimowy pisze...

Ja tam znam "lepszy" sukces - zatrudniamy firmę ochroniarska za pieniądze podatników i..... używamy jej do zmuszania obywateli, aby wpisywali się do zeszytu wejść i wyjść w np. Wydziale Skarg na ul. Senatorskiej 27 - pod groźbą nie wpuszczenia obywatela do w/w wydziału, choć obywatel nie idzie tam dla własnej przyjemności tylko dlatego że podlegli pani prezydent urzednicy notorycznie łamią prawo.O ile pamietam to zwyczaj wpisywania do takiego kajeciku obowiazuje pracowników, a może prezydent m. st. Warszawy ustanowił nowe prawo? Panuje też zwyczaj umieszczania częsci urzedu m. st. Warszawy w budynkach którymi administrują prywatne firmy żądające wyligitymowania sią przed wejściem do .... biur m. st. Warszawy przykład - "w błękitnym" .Ciekawe co zrobi pani prezydent jak ktoś w postępowaniu administracyjnym lub innym - oświadczy w sądzie, że nie mógł zapoznać sie z dokumentami itd. bo odmówił okazania dowodu tożsamości osobom nieuprawnionym i w związku z tym nie wpuszczono go do urzędu m. st. Warszawy.

pretm pisze...

"A proszę bardzo tylko kup pan tą działkę!"

Bo jesteśmy inwestor-friendly.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.