10 mar 2009

Dyrektor poszukujący.

Pani Prezydent od dzisiaj do końca tygodnia na targach inwestycyjnych w Cannes, więc z braku innych atrakcji pozostaje niezastąpiony BIP.

Radna Katarzyna Munio z PO po raz kolejny wkłada kij w ratuszowe mrowisko. Jak nic Platforma będzie musiała wreszcie zrobić z nią porządek. Najlepiej wystawić w wyborach do europarlamentu, a jak Panią Radną warszawiacy wybiorą, to urzędnicy od sportu będą mieli święty spokój.

Tym razem Pani Radna pyta o Wiesława Wilczyńskiego, dyrektora biura sportu. Z interpelacji:
Czy prawdą jest, iż dyr. W. Wilczyński po nieudanych staraniach zostania w ubiegłym roku prezesem Totalizatora Sportowego, PZLA, obecnie stara o stanowisko prezesa Orange Ekstraklasy i zabiega o poparcie swojej kandydatury u prezesów klubów piłkarskich: Legia i Polonia, dla których m.st. Warszawa jest inwestorem strategicznym?
Źródło: Dokument pdf.

Ciekawe.

O tym, że Wiesław Wilczyński złożył aplikację na stanowisko na prezesa zarządu Totalizatora Sportowego pisał Puls Biznesu. Start w wyborach na prezesa Polskiego Związku Lekkiej Atletyki to też żadna tajemnica (styczeń 2009, 18 głosów na 101 delegatów, źródło).

Ale gdyby się okazało, że Pan Dyrektor po raz kolejny szuka pracy poza Ratuszem, to może warto zapewnić mu odpowiednią ilość czasu na te poszukiwania. I kulturalnie podziękować za dwa lata pracy w Ratuszu pokazując drzwi.

PS Gdy w 2005 Andrzej Rusko zostawał prezesem zarządu Ekstraklasy S.A to jednym z jego kontrkandydatów był Wiesław Wilczyński.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Widać że Pan Wilczyński albo się nudzi albo "wypalił" się zawodowo na zajmowanym stanowisku i szuka nowych doznań :)

pretm pisze...

Myślę, że takie zwolnienie z Ratusza dostarczyłoby wystarczającej ilości wrażeń.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.