23 lut 2009

Ryś w spodniach 500 szt. i 300 kg krówek.Kolejny ciekawy wydatek, tym razem w Straży Miejskiej.

Straż Miejska organizuje przetarg na dostawę artykułów promocyjnych a w nim:
Pluszowa maskotka Straży Miejskiej m.st. Warszawy (Ryś w spodniach, koszulce z tarczą SM na rękawie i w czapce) według projektu zamawiającego w ilości 500 szt. Wysokość maskotki 30cm.

Miniatura pluszowej maskotki Straży Miejskiej m.st. Warszawy (Ryś) w formie breloczka według projektu zamawiającego w ilości 500 szt. Wysokość maskotki około 12cm.

Żetony do wózków handlowych w ilości 1000 szt., wykonane z blachy mosiężnej o grubości 1,2 mm, średnicy 21 mm na jednej stronie żetonu logo Straży Miejskiej m.st. Warszawy i nr telefonu alarmowego (986) wykonane metodą grawerowania. Zapinka typu karabińczyk. Zapakowane pojedynczo w torebki strunowe.

Filiżanka i spodek typu Swing (do kawy/herbaty), porcelana Royal White pojemność 180 ml, długość spodka 137 mm, ilość 400 szt. Na filiżance nadruk logo Straży Miejskiej m.st. Warszawy umieszczone centralnie po jednej stronie, pod logo napis www.strazmiejska.waw.pl. – pakowane jednostkowo w eleganckie pudełko.

Puzzle dla dzieci 36 elementów w ilości 1000 szt., format A-5 (148 x 210 mm, tekturowe o grubości około 2 mm, nadruk na papierze kredowym 135g/m2, CMYK.

Cukierki mleczne „krówki” w ilości 300 kg, pakowane po 2,5 kg, papierek w kolorze granatowym (panton nr 2965CV).

Bombki exclusive w ilości 200 szt. (100 sztuk w kolorze złotym i 100 sztuk w kolorze granatowym), na stojaku (stojak 100 szt. w kolorze srebrnym i 100 szt. w kolorze złotym) średnica bombki około 12 cm, z obrysem tarczy Straży Miejskiej m.st. Warszawy w odwrotnych kolorach, pakowane jednostkowo w tekturowe pudełka z nadrukiem w formie gwiazdek.

Plastikowy pojemnik na długopisy, na biurko z miękką antypoślizgową podstawką, dołączona jedna bateria. Posiada wbudowany od czoła zegar z budzikiem, kalendarzem, termometrem. Ilość 150 szt.
Oszczędzamy, aż wióry lecą.

Rozumiem, że na podwyżki dla strażników pieniądze też są.

Link do całości zamówienia.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

A ktoś wie gdzie kupić takie bombki ? :)

Anonimowy pisze...

O podwyżkach strażnicy moga zapomnieć nie było ich od kilku lat i raczej nie bedzie,no ale Pan k-nt SM Zbigniew Leszczyński napewno nie zarabia 1760zł brutto(aplikant) tylko dużo ale to dużo wiecej,a zwykłych strażników ma w dupie.

Anonimowy pisze...

Anonimowy pisze...

A ktoś wie gdzie kupić takie bombki ? :)
2009-02-23 15:47:00

Pogadaj z Pelagią. Pracuje w zakładzie gdzie produkują różne bombki. Także od A do N ;)

pretm pisze...

i raczej nie bedzie

Zależy od władzy. Myślę, że są tacy którzy na straży by nie oszczędzali.

Anonimowy pisze...

Nie idę do Straży bo to w dupę parzy!

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.