10 lut 2009

Redaktor z Ratusza.

Niestety na stronach TVN Warszawa jest tylko fragment z wczorajszego wywiadu z Tomaszem Andryszczykiem, rzecznikiem Hanny Gronkiewicz Waltz (link).

Jeżeli ktoś nie obejrzał wczorajszej Stolicy o 21:30 to z braku całości wywiadu stracił uroczy fragment, w którym Pan Rzecznik pouczał telewizję, co do sposobu relacjonowania sytuacji w warszawskich szpitalach.

Panu Rzecznikowi nie spodobało się, że najpierw TVN informował, że wprowadzenie koordynatora pomogło a po kilku dniach, że jednak koordynator sobie nie poradził. Jednak w materiale Koordynator nie opanował chaosu! W szpitalach nadal tłok autorzy wyraźnie zaznaczają, że koordynator początkowo odnosił sukcesy, ale chaos pozostał.

Faktycznie niewybaczalna niekonsekwencja. Pan Rzecznik tak często występuje w TVN Warszawa, że chyba powinien mieć większy wpływ na zawartość programów informacyjnych stacji :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.