21 lut 2009

Paweł Piskorski vs. HGW w 2010.

Zapowiedzi, że pierwszym testem Stronnictwa Demokratycznego będą wybory samorządowe i prezydenckie w roku 2010. Jak lepiej wypromować partię niż wystawić lidera w kolejnej Bitwie Warszawskiej. W prezydenckich obstawiam, że kandydatem będzie Andrzej Olechowski.

Stowarzyszenie „Obywatele dla Warszawy”, poskładane z ludzi Pawła Piskorskiego, które od dwóch lat recenzuje rządy Hanny Gronkiewicz Waltz i ma całkiem niezłe dojście do mediów. Sam Piskorski regularnie komentujący działania Ratusza np. na swoim blogu.

W tym roku minie dziesięć lat, od kiedy Paweł Piskorski został prezydentem Warszawy. Kto tam będzie pamiętał lata 1999-2001. W końcu żadnego „układu warszawskiego” nigdy nie było. Jak ktoś ma wątpliwości to proszę zapytać Janinę Paradowską.

No i czy Paweł Piskorski przepuściłby okazję, aby zmierzyć się z Hanną Gronkiewicz Waltz, która brała udział w usuwania go z PO w 2006?

Obstawiam pojedynek Paweł Piskorski kontra Hanna Gronkiewicz Waltz w wyborach 2010.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

TOK FM

Po dziewiątej w poniedziałek gościem Marcina Graczyka będzie prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

maxpw pisze...

wybory,ciekawe jak kryzys wpłynie na wybór ludzi do europarlamentu, prezydenckich itd, myślę, że po straci, a Piskorski [choć go nie popieram] wszedł w najlepszy czas z reaktywacją medialną partii.

pretm pisze...

TOK FM

Dzięki, postaram się posłuchać.

Piskorski [choć go nie popieram]

Ja oczywiście też nie, ale rozrywka w pojedynku z HGW byłaby zapewniona.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.