23 lut 2009

Pani Prezydent w TOK FM.

Hanna Gronkiewicz Waltz spóźniła się na wywiad w TOK FM, który miał się rozpocząć po godzinie 9. No to radio wyemitowało piosenkę z motywem "Crosstown Traffic" Jimi Hendrixa :) Jednak Pani Prezydent jak już się pojawiła, to szybko zaznaczyła, że spóźnienie to nie wina korków.

Wywiad trwał 7 minut i nie było żadnego pytania o sprawy warszawskie. Natomiast jeżeli ktoś szukał orędowników kandydowania Danuty Hübner z pierwszego miejsca na warszawskiej liście PO w wyborach do europarlamentu to Pani Prezydent jest pierwsza w szeregu.

Zapis wywiadu:

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Pani Hubner nie miała czasu zajmować się sprawami obywateli, gdy zwracali sie do niej o pomoc w sprawach związanych z łamaniem prawa w urzędzie miasta Warszawy i nic dziwnego - przecież nie będzie szkodzić Pani Prezydent.

maxpw pisze...

jak to kiedyś Kazik śpiewał "wszyscy artyści to prostytutki", jak widać w polityce nie ważne skąd ważne byle się dostać, i odwrotnie nie ważne kto byle dał głosy. To jest straszne.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.