26 lut 2009

"Nie kupujemy nowych samochodów".

Jarosław Jóźwiak, zastępca dyrektora Gabinetu Prezydenta ogłaszając dzisiaj na Radzie Warszawy pakiecik oszczędnościowy był bardzo przekonywujący kiedy zapowiadał, że miasto nie będzie kupowało w tym roku nowych samochodów.

I właśnie w tej atmosferze "nie kupowania" nowych samochodów Zarząd Pałacu Kultury i Nauki sp. z o.o., czyli spółka m.st. Warszawy obsadzona według odpowiedniej rekomendacji, ogłosiła właśnie przetarg na dostawę samochodu osobowego.

Samochód ma być nowy (rocznik 2009), w kolorze srebrnym, z przyciemnianymi szybami i z funkcją chłodzenia schowków.Na dojazdy do Pałacu Kultury dla szefostwa spółki będzie idealny.

Całość zamówienia.

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

już nawet nie chce się komentować bo co to da. Tutaj trzeba by kilku polityków rozstrzelać to może inni zaczęli by się trochę bać a tak to nic to nie da.

Anonimowy pisze...

Spróbuj zamówić bez chłodzenia schofka:)
Na pewno nie bedzie taniej

Anonimowy pisze...

Schładzany schowek to podstawa. Bez niego nie można wsiąść do samochodu.

Anonimowy pisze...

Jakiś urzędas chciał się popisać znajomością rzeczy i przepisał aktualne specyfikacje standardowych samochodów klasy średniej - i tyle! To co on nawypisywał to wyposażenie podstawowe wiekszości nowych samochodów.

Ja rozumiem, że dla Was urzytkowników Cieniasów i Polonezów jest to luksus :), ale poproscie dowolnego kolegę dresa, aby wam pokazał swoje 20letnie BMW - tam to już wszystko z tej listy było. W trabancie niestety nie :D

Buraki:D

pretm pisze...

Buraki:D

Cieszę się że się dowartościowałeś obrażając innych, mam nadzieję, że się lepiej poczułeś.

Przyciemniane szyby i inne oczekiwania wobec samochodu nie są istotą tej notki, a jest nią kupowanie samochodu, kiedy Ratusz ogłosił, że samochodów się nie kupuje.

I fakt że miejska spółka zajmująca się administrowaniem jednego budynku, w ogóle potrzebuje nowego samochodu.

Anonimowy pisze...

I jak panowie i panie Obywatele, wyszperał już ktoś "pod jaki" samochód pisane ogłoszenie przetargowe? :-)

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.