18 lut 2009

Tak to leciało o broszurach. Ponad trzy lata temu.

Bez komentarza.

Październik 2005:
Zdaniem Hanny Gronkiewicz-Waltz, niedopuszczalne jest zmniejszanie środków przeznaczanych na warszawskie hospicja. - Nie na tym polega Warszawa solidarna i nie tak powinna wyglądać Polska solidarna - powiedziała Gronkiewicz- Waltz.

Jej zdaniem, pieniądze wydane na broszurę - w której prezydent stolicy Lech Kaczyński przedstawił strategię rozwoju Warszawy do 2020 roku, a która została dołączona do wtorkowej "Gazety Wyborczej" - mogłaby być wydane właśnie na hospicja.

- Jest bardzo dużo takiego zakłamania w mówieniu tego, że w Warszawie jesteśmy solidarni, pomagamy najsłabszym, a tak naprawdę wydajemy pieniądze na rzeczy niepotrzebne - oceniła Gronkiewicz- Waltz.
Źródło: Link do strony.
Wczoraj w kandydata PiS na prezydenta RP uderzyła Hanna Gronkiewicz-Waltz, która była liderką warszawskiej listy Platformy do Sejmu. Zarzuciła Kaczyńskiemu, że miasto zmniejsza środki przeznaczone na warszawskie hospicja. - Nie na tym polega Warszawa solidarna i nie tak powinna wyglądać Polska solidarna - mówiła.

Dodała, że pieniądze wydane na broszurę w „GW" (ok. 60 tys. zł) mogłyby być wydane właśnie na hospicja. - Jest bardzo dużo takiego zakłamania w mówieniu, że w Warszawie jesteśmy solidarni, pomagamy najsłabszym, a tak naprawdę wydajemy pieniądze na rzeczy niepotrzebne - oceniła.
Źródło: Link do strony.

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

mam prośbę - proszę za każdym razem porównujcie działania HGW do tego co zrobił (bądź nie) nasz obecnie nam panujący w RP. jakoś dotąd tego unikacie.

pretm pisze...

A niby z jakiego powodu miałbym to regularnie robić?

To może należy również porównywać do Pawła Piskorskiego i Marcina Święcickiego?

Anonimowy pisze...

Przecież reprezentujecie PIS i braci mniejszych więc wiadomo z kim macie porównywać ....

Anonimowy pisze...

Panie anonimowy, to może od razu napisać: Pis był zły, a nasa Hania jest dobra i finito! Oceniamy władzę na podstawie jej obecnych dokonań, według oczekiwań i JEJ (tej władzy) ZAPOWIEDZI!!! Jeżeli chcesz porównań, to Hania w Wawie rządzi dłużej, niż PIS w kraju, a efekty raczej mizerne...
A ile było zapowiedzi...!!!!

Anonimowy pisze...

Anonimowy, a co stoi na przeszkodzie, żebyś Ty to robił?

pretm pisze...

Przecież reprezentujecie PIS i braci mniejszych więc wiadomo z kim macie porównywać

I wszystkie pozostałe siły ciemności również reprezentuję. Od razu się przyznaję.

Anonimowy pisze...

na te siły ciemności to za cienki jesteś. Mają lepszych reprezentantów :)

Anonimowy pisze...

Czy widzial ktos wczoraj w tvnWarszawa:p.V-ce
A.Jakubika i burmistrz Ochoty, ci panowie mieli
nie tegie miny opwiadajac bzdury , to my przypominamy ze na Starej Ochocie oddano kamienice
na bazie sfalszowanych papierow mamy cala dokumentacje tej sprawy,zeznania itd - zapewniamy
ze bedzie ciekawie-MIESZKANCY

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.