1 sty 2009

Życzenia Pani Prezydent.


Gdyby komuś nie wystarczyło to dzisiaj Hanna Gronkiewicz Waltz znowu będzie w telewizji (w tym tygodniu to będzie już czwarta stacja po TVN24, TVN Warszawa i Polsacie).

16:40, Wywiad Kuriera, TVP Warszawa.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Warszawa (PAP) - Warszawscy policjanci interweniowali w noc Sylwestrową 1177 razy - poinformował w czwartek PAP Robert Szumiata z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Świętowanie Nowego Roku przebiegło jednak bez znaczących zdarzeń. Funkcjonariusze zatrzymali dziewięć poszukiwanych osób oraz 30 sprawców przestępstw złapanych na gorącym uczynku. M.in. mężczyzn którzy wybili witryny sklepowe oraz osoby, które nielegalnie handlowały alkoholem.

Jak informuje KSP, w Warszawie doszło do dwóch wypadków samochodowych. Zatrzymano także dwóch nietrzeźwych kierowców.

Kilkanaście tysięcy osób bawiło się na imprezie sylwestrowej zorganizowanej na pl. Konstytucji, a nie - jak w minionych latach - na pl. Defilad, obok Pałacu Kultury i Nauki. Nad bezpieczeństwem uczestników zabawy czuwała policja oraz ponad 600 ochroniarzy.

Swoje największe przeboje zaprezentowali m.in.: Feel, Kombi, Edyta Górniak, Paweł Kukiz, Ewelina Flinta, Boys, Bracia. O północy warszawiacy zobaczyli ośmiominutowy pokaz sztucznych ogni. (PAP)
Poważnie!? tylko kilkanaście tysięcy?
Nigdzie nie wiszę informacji na ten temat, tylko na AOL

pretm pisze...

100 tysięcy to chyba oficjalna liczba. 60 tysięcy na placu plus 40 tysięcy wzdłuż Marszałkowskiej.

Anonimowy pisze...

Dobrą atmosferę zabawy musiały zjebać noworoczne życzenia Bufetowej. Po reakcji ludzi gromadzonych dookoła mnie odniosłem wrażenie, iż jej obłudne życzenia mamy głęboko w dupie.
A tak BTW to cztery bańki to dość wygórowana kwota za możliwość pokazania ryja.

Anonimowy pisze...

Prawda, to nie był konkurs piękności, ani zawody sportowe. Raczej nie powinno się nikogo traktować słowami obraźiwymi. Trochę więcej kultury nam nie zaszkodzi. Władza niestety nas do tego popycha swoim zachowaniem, ale ktoś musi być mądrzejszy.
Nie wiem jak się bawili warszawiacy, ale ten występ Pani prezydent i tej pani Terentiew, który zobaczyłem powyżej, był trochę nie na miejscu

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.