27 sty 2009

Więcej światła dla Pana Ministra.

Rok temu po publikacjach Gazety Wyborczej ważni politycy Platformy Obywatelskiej pytani o możliwość ustawiania konkursów w Ratuszu odpowiadali: Nie wierzę. Cytaty w notce Nie wierzę, nie wierzę, nie wierzę.

Pierwsze reakcje po wynikach kontroli NIKu ze strony PO:

Mirosław Drzewiecki, minister sportu w rozmowie z Jackiem Żakowskim w TOK FM:
(...) JŻ: Zna pan raport NIK dotyczący nepotyzmu w warszawskim ratuszu?

MD: Znam tylko z prasy. Dopóki nie usłyszę odpowiedzi na te pytania ze strony Hanny Gronkiewicz-Waltz, to zawsze mam wątpliwości jak urzędnicy potrafią wszystkie niuanse tak pięknie wyłowić.

JŻ: To znaczy, że NIK jest niewiarygodny pana zdaniem?

MD: Nie, są podane jakieś cztery nazwiska, których nie znam i nie wiem, jak można to potraktować. Jak Hanna Gronkiewicz-Waltz na ten temat się wypowie, to będę miał więcej światła w tej sprawie.

JŻ: Jeżeli to jest prawda, to co taka partia jak PO zrobi z taką osobą?

MD: Nie będę oceniał sytuacji znając tylko jedną stronę medalu. Chętnie wysłucham dlaczego zostało to tak sformułowane we wnioskach po kontroli i być może z drugiej strony to nie będzie wyglądało na jasne i oczywiste.
Źródło: Link do strony.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Pretm jestem z Tobą od samego początku.
To jest wielki sukces i POkazanie kim oni są.
Moje gratulacje.

Anonimowy pisze...

to jakaś paranoja!!! trzeba NIK zlikwidować!!!
PRETM masz PLUSA!!!

Anonimowy pisze...

Mimo ze sie nie udzielam czesto ale codziennie odwiedzam tą strone. Brawo PRETM!

Anonimowy pisze...

Drzewiecki to jest przecież ten człowiek, który razem z bufetową chciał budować stadion narodowy w Łomiankach albo na Ursynowie. Ja osobiście wiem, że on nie potrafi myśleć. Dodatkowo, każdy kibic pamięta jak nie umiał poradzić sobie z pzpn ...

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.