6 sty 2009

Oglądamy? Oglądamy!

Dzielnica Bemowo reklamuje się w stacji TVN Warszawa, burmistrz Jarosław Dąbrowski (Platforma Obywatelska) występuje w kolejnych materiałach (łącznie ze śpiewaniem piosenki Big Cyca) a więc:

Źródło: Grudniowe Bemowo News.

Dwie kolorowe stronki fajnej reklamy (o przepraszam informacji) w samorządowej gazetce docierającej do mieszkańców dzielnicy. Miłe.

PS Ja też oglądam, ale darowałbym sobie robienie promocji telewizji w gazetce za którą co roku podatnicy płacą prawie 0.5 miliona złotych rocznie.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Skąd ja znam to hasło? Czy ono nie brzmiało trochę inaczej? Już wiem: "Pomożecie? Pomożemy!"

Walter pomógł jak mógł, to teraz Hania pomaga. 450mln piechotą nie chodzi...

Anonimowy pisze...

Jestem mieszkańcem Bemowa i wspomnianą gazetkę czytuję. Nie sposób odnieść wrażenia, że redaktorzy robią wszystko, aby w KAŻDYM numerze znalazły się materiały o wielkości i bohaterstwie związanych z PO samorządowców (szczególnie burmistrza Dąbrowskiego). Reklamę ITI pozostawiam bez komentarza.

pretm pisze...

Burmistrz Dąbrowski dba o swój wizerunek.

Anonimowy pisze...

A to znacie: na Ochocie oddano w zarzad kamienice
"pełnomocnikom" spadkobiercow na podstawie upawaznienia niezyjacej osoby i ktory to nieboszczyk w obecnosci wladz gminy Ochota obebrał ta kamienice - "Wał Roku"- obiecujemy ze
łatwo nie bedzie......
LOKATORZY

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.