24 sty 2009

Noga a głowa.

Control Freaks* z Ratusza od zarządzania przekazem w akcji.

Dzięki dociekliwości Hanny Laudowicz z TVN Warszawa we wczorajszej Stolicy Rzecznik Ratusza Pan Tomasz Andryszczyk wytłumaczył widzom, że "nie może być tak, żeby noga przeszkadzała głowie i na odwrót".

Bo "Głowa" z Placu Bankowego nie może być krytykowana w telewizji przez wiceburmistrza dzielnicy, że czegoś nie robi lub o czymś nie informuje. No i wtedy trzeba w Ratuszu wykonać telefon, aby Pan Burmistrz przypomniał sobie, co jest głową a co nogą.

Cały materiał i wywiad z Panem Rzecznikiem na stronach TVN Warszawa: Ratusz kłóci się z Żoliborzem o kładkę na Andersa.

* "The Control Freaks: How New Labour Gets Its Own Way", Nicholas Jones.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

"Rzecznik miasta zadeklarował również na antenie TVN Warszawa, że Hanna Gronkiewicz - Waltz spotka się w tej sprawie z władzami dzielnicy oraz przedstawicielami kolei oraz wojska."

i z kierownikiem robót też ma się spotkać w sprawie prowadzenia bufetu dla robotników na placu budowy. Oni byliby chorzy gdyby nie wtrącili jej nazwiska w artykule.

Anonimowy pisze...

Zwróćmy się może do TVN Ryba o wprowadzenie do ramówki porannej modlitwy w intencji HGW ;)

pretm pisze...

To tylko Pan Rzecznik próbuje pokazać, że HGW nad wszystkim panuje. Dzielnice ma świetny pomysł, ale nie może wszystkich zasług brać na siebie.

Anonimowy pisze...

bo na tym polega w Polsce samorządność:(

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.