30 sty 2009

Na dobry początek trzynastka.

Od czego zacznie się nowa sesja rady miasta 5 lutego po tym jak radni dokończą sesję przerwaną dwa tygodnie temu?

Od przegłosowania dodatkowego wynagrodzenia dla Pani Prezydent za rok 2008:
W sprawie spełnienia przesłanek do nabycia przez Prezydenta miasta stołecznego Warszawy prawa do dodatkowego wynagrodzenia rocznego za rok 2008

Na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1591 z późn. zm.1), art. 8 ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. Nr 223, poz. 1458) oraz art. 2 i 4 ustawy z dnia 12 grudnia 1997 r. o dodatkowym wynagrodzeniu rocznym dla pracowników jednostek sfery budżetowej (Dz. U. z 1997 r. Nr 160, poz. 1080 z późn. zm.2) - Rada m. st. Warszawy uchwala, co następuje:

§ 1. Stwierdza się, iż Pani Hanna Gronkiewicz–Waltz - Prezydent m.st. Warszawy spełniła przesłanki do nabycia prawa do dodatkowego wynagrodzenia rocznego za 2008 rok w wysokości 8,5% sumy wynagrodzenia za pracę otrzymanego przez wyżej wymienioną w ciągu roku kalendarzowego, obliczonego zgodnie z art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 12 grudnia 1997 r. o dodatkowym wynagrodzeniu rocznym dla pracowników jednostek sfery budżetowej.

§ 2. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
Ciekawy wybór priorytetów.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

A to bufetowa nie widzi że kryzys jest??? Wszyscy tną koszty a tu 13 się zachciewa!!! Co na waciki nie starcza??? ;-)

Anonimowy pisze...

http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,95190,6217051,Warszawa_europejska_stolica_graffiti.html?skad=rss

Apropo Grafiti w Warszawie, pamietam ze swego czasu calkiem sporo o tym pisales. Nawet kilka interpelacji wyslales zdaje sie do ratusza.

Anonimowy pisze...

A może by tak sprawdzic jak się wydaje (nie wydaje) warunków zabudowy w Wawrze, jak ma sie w ... decyzje SKO, jak sie celowo wprowadza w błąd składających wnioski i jak się cwano wycina z dec. wojewody maz. pewne słówka by wnioskodawcy sie nie orientowali w temacie i odmowne decyzje sie uprawomocniły? Ciekawe komu zależy tak bardzo aby osoby fizyczne nie dostały waruków zabudowy w Wawrze? Jednoczesnie wydaje sie warunki zabudowy na segmenty podczas gdy w obszarze analizowanym nie ma takiej zabudowy itd, itp . Biuro tzw. kontroli i audytu to miejsce do zatrzymywania niewygodnych spraw, wydaje zalecenia pokontrolne których nikt nie realizuje itd. , itp. ..............

Anonimowy pisze...

"dodatkowego wynagrodzenia rocznego za 2008 rok w wysokości 8,5% sumy wynagrodzenia za pracę otrzymanego przez wyżej wymienioną w ciągu roku kalendarzowego,"

hmm jakby była "13" to HGW dostałaby niecałe 7,7%, więc teraz dostanie, więcej niż normalną pensję. Jaki kryzys?

BY ŻYŁO SIĘ (NAM) LEPIEJ!

Anonimowy pisze...

a na uczelni na której pracuje w godzinach "pracy urzędniczej" dostanie?

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.