5 gru 2008

W SE zorientowali się, że HGW ich oszukała.

Tydzień temu pisałem o przetargu na ochronę w komunikacji miejskiej, w którym zapisano przeznaczenie ochroniarzy do wsparcia kontrolerów biletów pomimo tego, że Pani Prezydent dwa miesiące temu deklarowała w Super Expressie: ochroniarze będą dbać o bezpieczeństwo podróżnych, a nie kontrolerów biletów".

Więcej szczegółów o przetargu w notce Deklaracje HGW a przetarg ZTM na ochronę w komunikacji miejskiej.

Super Express ujął to w dzisiejszym wydaniu zwięźle: Prezydent nas oszukała.

Cytat:
(...) To niezwykle bulwersująca sprawa. Dwa miesiące temu podczas debaty, która zapoczątkowała naszą akcję "Stop Bandytom" pani prezydent obiecała: "Deklaruję, że ochroniarze zatrudnieni przez Zarząd Transportu Miejskiego będą dbać o bezpieczeństwo podróżnych, a nie kontrolerów biletów".

Okazuje się, że jej słowa były guzik warte. ZTM zorganizował przetarg dla firm ochroniarskich. Chce, by w każdym z sześciu rejonów miasta był jeden dwuosobowy pieszy patrol ochrony dla pasażerów, a trzy dwuosobowe patrole piesze i jeden w samochodzie broniły kanarów.
Źródło: PRZEM, Prezydent nas oszukała, Super Express, link do strony.

Nie pierwsi i nie ostatni, których Hanna Gronkiewicz Waltz naobiecywała. Ale kto by się tym przejmował, kiedy ma poparcie w przedziale 40 – 60%.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.