15 gru 2008

"Stolica" po raz pierwszy.

Tematy w premierowym wydaniu programu "Stolica" w TVN Warszawa dla tych co nie oglądali:

Sytuacja na ulicach (stacja ma dostęp do kamer ratuszowego serwisu Infokorki), pogoda (z różnicą temperatury dla dzielnic), strajk w PZL Wola, wspólny bilet (Jacek Wojciechowicz, wiceprezydent), zapowiedź odwołania dyrektora Szpitala Praskiego (Jarosław Kochaniak, wiceprezydent), wyjazd na osiedlu Górce (Jarosław Dąbrowski, burmistrz Bemowa), przejście pod dworcem Gdańskim (Jacek Wojciechowicz po raz drugi), podwyżki czynszów po zwrocie jednej z kamienic i zmianie właściciela, ikarusy, kulisy powstania Stolicy.

Wszystkie materiały są już chyba w portalu TVN Warszawa.

Jest interesująco.

Ciekawostka: Pierwszy blok reklamowy na który trafiłem i najpierw mamy spot przygotowany przez Ratusz (jeden z promowanych na YouTube):A później spot promujący dzielnicę Bemowo:Koniec bloku reklamowego.

AKTUALIZACJA

Dla urozmaicenia jest jeszcze Agencja Rozwoju Mazowsza (agencja Zarządu Województwa Mazowieckiego):Na razie sam samorząd się promuje.

6 komentarzy:

lavinka pisze...

wkurzyło mnie tylko,że na portalu konto lavinka było zajęte(WTF) i musiałam się przerobić na lavinkawp. Poza tym nie można przeczytać komentarzy pod artykułami. Widać podgląd a po wejściu biała plama. Ale może to wina chrome? Nie sprawdzałam na firefoxie.
Podoba mi się mapka z korkami. Przydałaby się jej wersja na komórkę :)

pretm pisze...

Używam FF i komentarze wyświetlają się bez problemu. Choć na początku dość długo się ładowały.

A co do profilu to ponieważ gdzieś pojawiła się informacja, że konto jest wspólne dla kilku stron TVNowskich warto sprawdzić, czy przypadkiem już się nie dokonało rejestracji wcześniej np. na TVN24.pl

Anonimowy pisze...

"Na razie sam samorząd się promuje."

Każdy sposób jest dobry, by wesprzeć Waltera.

Anonimowy pisze...

Czy ktoś mógłbym mi wytłumaczyć w jakim celu promuje się dzielnica? Co dają spoty reklamowe w telewizji?

Anonimowy pisze...

mi to suoerstacje przypomina poziomem. taka papka medialna nie wnoszaca nic ciekawego.

pretm pisze...

"Co dają spoty reklamowe w telewizji?"

Według Pana Burmistrza budują tożsamość lokalną.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.