15 gru 2008

O codziennym monitoringu mediów raz jeszcze.

W nawiązaniu do piątkowej notki Monitoring mediów aktualizowany co godzinę. By dbało się o wizerunek Ratusza skuteczniej.

Ponieważ w komentarzach pojawiło się pytanie ile może kosztować codzienny monitoring mediów: prasy, radia i telewizji który zamówi Ratusz, to spojrzałem do budżetu na rok 2009 i planowanych wydatków w obszarze obsługi medialnej.

Zestawienie planowanych wydatków w 2009 prezentuje się następująco:

200 000 zł za "monitorowanie mediów - codzienny serwis informacyjny PAP, dostęp do archiwum dziennika Rzeczpospolita, codzienny monitoring prasy".

120 000 zł za "informacja publiczna - przygotowanie projektów, publikacje i materiałów informacyjnych o pracach warszawskiego samorządu".

60 000 zł za "współpraca z mediami - organizacja konferencji i spotkań prasowych, przygotowanie materiałów informacyjnych na temat realizacji działań Prezydenta i bieżących zadań realizowanych przez Urząd".

20 000 zł za "dokumentacja audiowizualna - sesje zdjęciowe, zapewnienie obsługi fotograficznej wydarzeń organizowanych przez Urząd m.st. Warszawy".

Wskazówka, co do planowanych wydatków znajduje się w pierwszej pozycji. Szczegóły będą znane po rozstrzygnięciu przetargu.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Toż to na waciki nawet nie starczy... :(

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.