7 gru 2008

Litości.

Jak przestraszyć autora blogu o Pani Prezydent w niedzielny poranek?

Taką okładką sobotnich Wysokich Obcasów:Co powiedział jasnowidz:
Myślałem i myślałem i jedno, co mi po głowie chodzi, to Hanna Gronkiewicz - Waltz. Tak mi się coś widzi, że ona w przyszłych wyborach prezydenckich odegra poważną rolę.

Co prawda jest z tej samej partii co Donald Tusk i na razie wszystko wskazuje na to, że to on chce zostać prezydentem, ale może się wydarzyć, że to będzie ona. Albo przynajmniej będą poważne przymiarki w tej sprawie.
Źródło: Link do strony.

A najgorsze, że Hanna Gronkiewicz Waltz jeszcze w to uwierzy. Ciekawe czy Donald Tusk też.

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Boże....

Anonimowy pisze...

ale to chyba jest najkorzystniejsze zdjęcie tej baby

pretm pisze...

Nie zdjęcie mnie przestraszyło ale tytuł.

Anonimowy pisze...

Pomimo wielu godzin pracy redakcyjnego specjalisty od komputerowego prostowania zębów i wygładzania zmarszczek, zdjęcie i tak straszy. Bo to w środku człowieka jest zło, które wyłazi na wierzch, żeby nie wiem czym je pudrować i photoshopować.

Anonimowy pisze...

w zasadzie, to nie wiadomo, o co chodzi z tą okładką... W środku jest wywiad z jakimś jasnowidzem, no i ćwierćstronicowa rozmowa z HGW...

A raczej redakcja Obcasów dobrze wie, jak porażająco nieinteligentna jest ta pani.

Anonimowy pisze...

Pani Hania juz raz rozbiła prawicę ,kiedy startowała do wyborow prezydenckich jako konkurencja dla Lecha Wałęsy, Jak widzę ma ochotę powtórzyć to jeszcze raz.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.