23 gru 2008

Kolejny element w układance "Przeprowadzka Hoffmanowej".

Do tej pory w układance "Liceum Hoffmanowej przenosimy do budynku na ul. Hożej a Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych przenosimy do budynku przy ulicy Szczęśliwickiej, gdzie mieści się Zespół Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. "Kolejówka" brakowało opisu sytuacji i nastrojów w szkole przy ulicy Szczęśliwickiej po upublicznieniu planów Ratusza.

Dzisiaj pisze o tym Nasz Dziennik w artykule "Kolejówka" z "Samochodówką" pod jednym dachem. Byle deweloper był zadowolony.

Jak Ratusz zamierza pomieścić dwie szkoły plus Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ulicy Szczęśliwickiej gdy do przeprowadzki Samochodówki z Hożej zostało trochę ponad 9 miesięcy? Tego z artykułu się nie dowiemy, bo Włodzimierz Paszyński nie odpowiedział na pytania Naszego Dziennika. Wiadomo gazeta niegodna czasu Pana Wiceprezydenta.

Podsumowując:

Liceum Hoffmanowej zaprezentowało swoje warunki przeniesienia. Można je przeczytać w dokumencie "Oficjalne stanowisko społeczności IX LO im. Klementyny Hoffmanowej".

Uczniowie samochodówki przy Hożej protestują. O ich opiniach można poczytać w relacjach portalu TVN Warszawa: Samochodówka walczy o swoją siedzibę, Uczniowie uzbrojeni w farbę walczą o swoją szkołę, Nad uczniami z Hożej wciąż wisi groźba przeprowadzki.

A Ratusz nie musi się przed nikim tłumaczyć ze swoich pomysłów i planów, bo nasze lokalne media mainstreamowe omijają ten temat z daleka.

Nie zazdroszczę uczniom tych szkół. Nie ma co liczyć, że ktoś w Ratuszu zrewiduje te plany lub choćby zmieni harmonogram. Centrum Biurowo Usługowe "Porta Varsovia" czeka na realizację.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.