6 gru 2008

Lista Jarosława Jóźwiaka.

Fragment z artykułu Gazety Wyborczej Ratusz tworzy listę zatrzymanych urzędników o przygotowaniu przez Ratusz katalogu zatrzymanych urzędników samorządowych od lat 90:
(...) Urzędnicy Hanny Gronkiewicz-Waltz trzymają się następującej wersji. - Radni PiS mówili nie tylko o teraźniejszości, ale też o przeszłości. Graniczna data nie była doprecyzowana. By nie narazić się więc na ataki opozycji, zdecydowaliśmy się sięgnąć do lat 90. - tłumaczy wiceszef gabinetu prezydent Warszawy Jarosław Jóźwiak.
Źródło: Iwona Szpala, Ratusz tworzy listę zatrzymanych urzędników, Gazeta Wyborcza Stołeczna, link do strony.

Oto fragment zapisu z sesji Rady Warszawy na którym radny Adam Kwiatkowski wyraźnie określa zakres informacji, która ma mieć związek z osobami które zostały zatrzymane w "dniu dzisiejszym":


Jak na podstawie tego zapytania można twierdzić, że radny PiSu oczekiwał katalogu osób związanych z samorządem warszawskim zatrzymanych, który obejmowałby lata 90?

Grupie hakowej chodzi o to, aby przykryć fakt zatrzymania dwóch działaczy koalicyjnego SdPl. I żeby nikt nie pamiętał że chodzi o łapówkę w Zarządzie Dróg Miejskich, który jest nadzorowany przez Ratusz.

W efekcie za wspólne miejskie pieniądze urzędnicy będą zajmować się przeglądaniem teczek personalnych wszystkich urzędników do lat 90. Brawo Panie Jóźwiak znalazł Pan swoje powołanie.

Ale OK, chce grupa hakowa robić dym, będą igrzyska.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.