27 lis 2008

Władza czysta jak łza.

Jedna informacja a tylu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. Całość w Panie prezydencie, złapało mnie CBA i Warszawscy urzędnicy w rękach CBA.

Do czerwca tego roku wiceburmistrz Ochoty, były rzecznik prasowy Marka Borowskiego, na swojej stronie internetowej ma wpisane również: członek Zarządu Warszawskiego SDPL, członek Konwentu Mazowieckiego SDPL, wiceprzewodniczący SDPL na Ochocie.

Kierownik marketingu w Warszawskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, członek Zarządu Krajowego Socjaldemokracji Polskiej.

Czyli samorządowcy zatrzymani przez CBA.

Plus wątek około parkingowy:
Jak wynika z naszych informacji, mężczyźni pośredniczyli w przekazaniu łapówki pracownikowi samorządu. W zamian za pomoc w "transakcji" inkasowali część pieniędzy. - Łapówka miała być przeznaczona dla pracownika Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie, w zamian za wydanie decyzji administracyjnej dotyczącej dzierżawy gruntów jednego z warszawskich parkingów - pisze Brodowski.
Źródło: Link do strony.

AKTUALIZACJA

W papowskich komunikatach i konsekwentnie w kolejnych relacjach zabrakło drobnej informacji z jakiej partii są obaj zatrzymani. :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.