6 lis 2008

Nie radzą sobie nawet z ogłoszeniem przetargu na nową stronę internetową.

Ratusz ma problemy z dotrzymywaniem nawet prostszych obietnic niż rozpoczęcie budowy mostu w obiecanym terminie, czy budowa drugiej linii metra.

Od października 2007 miały ruszyć prace nad nową wersją strony internetowej urzędu miasta uwzględniające w ambitnych planach nawet uruchomienie przez Ratusz telewizji internetowej.

Zapału było dużo, ale temat ucichł na kilka miesięcy.

W lutym 2008 w czasie debaty z mieszkańcami w ramach akcji "Masz głos, masz wybór" zanotowałem kolejną obietnicę terminu realizacji tego projektu: Przetarg na wykonawcę za kilka tygodni. Zakończenie prac w tym roku.

Nic się nie wydarzyło przez kolejne miesiące.

W czerwcu 2008 kiedy nie został dotrzymany kolejny termin, Tomasz Andryszczyk obiecał, że miasto w ciągu kilku tygodni ogłosi przetarg na wykonawcę. I nadal nic.

Mamy początek listopada i wczoraj pojawiło się prezydenckie zarządzenie powołujące "Zespół Zadaniowy ds. uruchomienia nowego portalu internetowego m.st. Warszawy".

Co jest celem działania tego zespołu: "przygotowanie założeń projektowych oraz projektów dokumentów wymaganych do zarejestrowania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego". Dopiero teraz mają być przygotowane założenia projektowe i oszacowanie kosztów tej inwestycji.

Oszałamiające tempo prac nad nową stroną jest kolejnym "osiągnięciem" biura promocji, któremu szefuje Katarzyna Ratajczyk. Jedyne, co udało się Pani p.o. Dyrektora to wydawanie pieniędzy na najdroższe zabawy sylwestrowe.

Zarządzenie:


2 komentarze:

Anonimowy pisze...

http://wiadomosci.wp.pl/kat,48996,title,Jak-warszawiacy-oceniaja-rzady-Gronkiewicz-Waltz,wid,10546654,wiadomosc.html

pretm pisze...

Średnio daje się to wkleić, ale dziękuję za link.

Czekam na pierwsze sondaże podsumowujące, bo sonda uliczna jest średnio wiarygodna.

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.