22 lis 2008

Fakt o nowych samochodach urzędników.

Relacjonuje dla zainteresowanych, bo artykuł nie jest dostępny on-line.

W dzisiejszym Fakcie Aleksandra Kuźniar ("Chce jeszcze lepszej limuzyny") opisała szczegółowo przetarg na samochody dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania a w szczególności nową limuzynę dla szefa MPO Andrzeja Kierwińskiego.

Fakt opisuje, że limuzyna dla MPO ma posiadać: podgrzewane fotele, nadwozie w kolorze czarnym perłowym, klimatyzowany schowek. Do tego warto też dodać "wielofunkcyjną skórzaną kierownicę z obsługą min. radioodtwarzacza", "system nawigacji satelitarnej" oraz "system wspomagania ruszania pod wzniesienia". To ostatnie zapewne bardzo przydatne w górzystych obszarach Warszawy.

Cytowany Tomasz Andryszczyk powiedział, że "w dobie kryzysu takie zakupy powinny być ograniczone lub wstrzymane". No to się proszę Panie Rzeczniku wykazać i wstrzymać kolejne przetargi.

Fakt zaprezentował aktualnie prowadzone przetargi na nowe samochody a taką listę można znaleźć też u mnie w czwartkowej notce Nowe samochody dla urzędników.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Andrzej Kierwiński jest ojcem radnego, szefa klubu PO w radzie miasta, Marcina Kierwińskiego. Na stanowisko mianował go rzutem na taśmę wielbiciel Tuska, Kazimierz M. z Gorzowa jako komisarz Warszawy. Ciekawe co CBA na takie ustawienie przetargu pod konkrteny model auta. Pójdzie prezes siedzieć czy nie???

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.