25 lis 2008

Co czytają w Ratuszu.

O limuzynie dla szefa Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania cisza. Nie wspominając o tej cudownej zbieżności pomiędzy listą wymagań z SIWZu a specyfikacją techniczną konkretnego modelu Skody. Taki jest efekt komfortu rządzenia.

W takim razie coś z lżejszych tematów.

Ratusz organizuje przetarg na prenumeratę prasy dla urzędników na rok 2009. Wśród wykazu tytułów znajdują się między innymi:

Wśród czasopism (wybrane stronniczo i złośliwie): "Auto Moto-Świat" (żeby wiedzieć, jakie limuzyny w przyszłości zamawiać), "Elle", "Twój Styl" oraz "Pani" (po jednym egzemplarzu dla wiernych czytelniczek w Ratuszu), "Gazeta Polska" w czterech egzemplarzach i na koniec magazyny "Kocie Sprawy" oraz dla równowagi "Mój pies" (po jednym egzemplarzu).

W dziennikach: "Nasz Dziennik" (trzeba wiedzieć co pisze wróg), "Nowy Dzień" (tu na szczęście w zamówionych egzemplarzach jest 0, bo gazetka już nie istnieje, ale widać nie chciało się zaktualizować tabelki) i "Przegląd Sportowy" (ale tylko w jednym egzemplarzu, więc nie wiem jak się dzielą w biurze sportu).

W ilości zamówionych egzemplarzy Rzeczpospolita przed Gazetą Wyborczą i Gazetą Prawną.

W sumie w okolicach 250 pozycji dostarczanych regularnie do biur Urzędu.

Ile płacimy za prenumeratę prasy dla urzędników? Rok temu przetarg wygrała firma KOLPORTER S.A., której miasto zapłaciło prawie 400 tysięcy za dostawę prasy w roku 2008.

PS Dzisiaj Pani Prezydent weźmie udział w czacie na Wirtualnej Polsce. Jak twierdzi Wydział Prasowy: "zależy nam, aby nie tylko wyspecjalizowani dziennikarze, ale również wszyscy zainteresowani warszawiacy mieli możliwość zadania pytań o dwa lata prezydentury Hanny Gronkiewicz-Waltz." Link. Ponieważ nie będę śledził tej dyskusji liczę, że wp udostępni po całej zabawie zapis.

10 komentarzy:

Anonimowy pisze...

jak najbardziej zapis czatu należy opublikować!

Anonimowy pisze...

Rób zrzuty z ciekawszych fragmentów.
Komputerom zdarzają się przekłamania, mogące zmienić lub wręcz wyciąć niektóre wątki.

Anonimowy pisze...

Czy ktoś mógłby zapytać (nie bedę mógł być przy komputerze)miłościwie panująca o sprawę Ekonu - jednej z najciekawszych społecznych inicjatyw mocno wyhamowanej przez ratusz. Jestem za opublikowaniem całego zapisu - P Prezydent mówi czasmi bardzo dziwne rzeczy

Pozdrawiam

Anonimowy pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
Anonimowy pisze...

no nie zaśmiecajmy forum takimi tekstami, ludzie...

Anonimowy pisze...

Znakomity pomysl z zalozeniem HGW Watch! Nie wolno pozwolic na to, zeby ludzie majacy wplyw na nasze zycie robili co im sie zywnie podoba.
Licze na rozsadek warzawiakow i ze w koncu wywala te wredna babe!!
Serdeczne pozdrowienia!

Anonimowy pisze...

Mam ZERO zaufania do tej Pani! Ma antypatyczna aparycje i wyglada i postepuje dokladnie tak jak pyskata bufetowa z czasow prl-u!!!
Nie dziwi mnie, ze jest w PO i ze wlasnie ona jest uzywana do zaszczucia Warszawy, stolicy Polski.
Warszawiaku, nie daj sie wciagnac w chocholi waltz!
Warszawo, trzymaj sie! Powstalas z ruin po niemieckiej inwazji. Podnieciesz sie z nog i po waltzowej katastrofie!
Powodzenia, Warszawo!!
I na koniec: i jak tu sie nie zastanawiac, czy znowu im sie nie marza warszawskie kamienice?...
Czyich interesow ta Pani pilnuje , bo przeciez, ze nie polskich!!!

Anonimowy pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
pretm pisze...

Sorry, ale bez tematów o pochodzeniu.

Anonimowy pisze...

Jak najbardziej trzeba tu pisac o pochodzeniu tej pani i jej podobnych.Ludzie myslacy wiedza o czym pisze - glupie spoleczenstwo w szczegolnosci to naplywowe z prowincji wybralo te pania na prezydenta mojego miasta - to jest straszne jak brak wiedzy moze doprowadzic do takiego stanu.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.