13 paź 2008

Świat HGW: Prześwietlić Katarzynę Munio! I sprawdzić jej misję! A później zlustrować ich wszystkich!

Witamy w świecie Hanny Gronkiewicz Waltz w którym źli ludzie spiskują przeciw rozbudowie stadionu Legii, bo mają tajemniczą "misję". Spiski, podejrzenia a to wszystko być może przez apartamenty.

Fragment wywiadu z Panią Prezydent w Gazecie Stołecznej:
(...) Iwona Szpala: Skoro zmieniają się standardy finansowania klubów, pani Munio (pretm - Katarzyna Munio, radna PO, głosowała przeciw zwiększeniu budżetu na nowy stadion Legii) racji nie miała, a jej protest uważa pani za niepotrzebny?

HGW: - Przypuszczam, że ktoś chciał, by zaprotestowała, widać dostała od kogoś misję i wypełniła ją.

Iwona Szpala: Przez kogo to było zaplanowane?

HGW: - Powiem tylko, że nie wydaje mi się, by zaplanowała to sama. Tym bardziej że w czasie kampanii wyborczej uczestniczyła ze mną w konferencji prasowej dotyczącej ogłoszenia przetargu na Legię.
Źródło: Iwona Szpala, HGW o Legii i Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Gazeta Wyborcza Stołeczna, link do strony.

O co chodzi? Być może o to, że w świecie Pani Prezydent ten kto kwestionuje wydanie prawie pół miliarda złotych na rozbudowę stadionu Legii wspiera budowę apartamentów w miejscu stadionu.

Fragment wywiadu z Panią Prezydent sprzed trzech tygodni w radiowej Trójce:
Krzysztof Skowroński: Ale nie o głosowaniach i nie o mojej pracy rozmawiamy, tylko o stadionie Legii, o zyskach i o tym, co zarówno kibice, jak i pani polityczni przeciwnicy – o tym, że zyski idą dla koncernu, który jest bardzo bogaty.

HGW: Nie, nie są żadne zyski, tylko że to jest nasz grunt. Ten grunt jest nasz i nikt go nigdy nie zabierze, a za ileś lat będzie przetarg na nowego operatora i on będzie właścicielem. Niektórzy marzą, żeby zaorać Legię i żeby tam była apartamenty i to są ci, którzy są najbardziej aktywni, jak pan Piskorski w swoich blogach. Pan tak naprawdę wspiera te osoby, które zostały już usunięte z Platformy.
Źródło: Link do strony.

Paweł Piskorski faktycznie mówił rok temu o przeniesieniu Legii na nowy Stadion Narodowy i budowie przy Łazienkowskiej otwartego dla mieszkańców centrum sportu i rekreacji.

Tylko niech Pani Prezydent najpierw udowodni, że nie chodziło o "centrum sportu i rekreacji" a o mieszkaniówkę.

A później niech wytłumaczy, kto według niej steruje Panią Radną.

Jak już powiedziało się A...

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.