5 paź 2008

Taka drobna rzecz, czyli o archiwum postępowań rekrutacyjnych.

Jeżeli komuś w Ratuszu wydawało się, że takim genialnym posunięciem jest usunięcie z widoku w Biuletynie Informacji Publicznej (lub całkowite usunięcie, jeżeli moje testy z wyszukiwaniem były prawidłowe) archiwum postępowań rekrutacyjnych na stanowiska urzędnicze przeprowadzanych przed listopadem 2007, to mam taką drobną informację.

Istnieje dobrze zachowana kopia tego archiwum umieszczona poza Biuletynem Informacji Publicznej. Dlatego gratuluję naiwności, jeżeli ktoś liczył, że brak łatwego dostępu do archiwum może zniechęcić do analizy sposobu przeprowadzania konkursów na stanowiska urzędnicze w pierwszym roku prezydentury Hanny Gronkiewicz Waltz (w tym okresie przeprowadzano większość "dziwnych" konkursów).

Wcześniej, kiedy archiwum było dostępne:Teraz:Wcześniej:


Teraz:


3 komentarze:

Anonimowy pisze...

nie wiem czym sie podniecasz, to az niezdrowe. jesli mnie pamiec nie myli to zniknely wszystkie postepowania w tym rowniez prowadzone za Kaczora w miescie. kopia pewnie w miescie tez jest zachowana i cos mi sie wydaje ze tylko przez 3 miesiace trzeba udostepniac informacje o konkursach...

pretm pisze...

I co z tego, że przez 3 miesiące?

Dopóki nie pojawił się problem z ustawianymi konkursami to w BIPie publikowano wyniki procedur rekrutacyjnych z ostatnich kilkunastu miesięcy. Co więcej nadal przechowuje się wyniki procedur od listopada 2007.

Ja tylko informuję, że Ratusz nie jest posiadaczem jedynej kopii.

Anonimowy pisze...

ciekawe czy sie przestraszyli ;)

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.