22 paź 2008

Polska The Times zapowiada podsumowanie drugiego roku prezydentury.


Prasa przymierza się do podsumowania drugiego roku prezydentury Hanny Gronkiewcz Waltz.

Polska The Times jako pierwsza opublikowała zapowiedź cyklu artykułów, w których dziennikarze przyjrzą się poszczególnym obszarom działalności władz miasta.

Fragment artykułu Nierówne dwa lata rządów Skorpiona:
Mija półmetek rządów Hanny Gronkiewicz-Waltz. Podsumujemy pracę prezydent Warszawy.

(...) Cykl podsumowujący rządy PO:

28 października - Zajmiemy się inwestycjami komunikacyjnymi. Podsumujemy remonty, budowy ulic i planowane duże inwestycje, np. nowe mosty.

4 listopada - Przedstawimy warszawiakom informacje na temat stanu bezpieczeństwa w mieście.

12 listopada - Zajmiemy się dokonaniami rządzącej ekipy w dziedzinie edukacji i kultury.

18 listopada - Opiszemy, co w dziedzinie ochrony zdrowia zrobiła dla warszawiaków ekipa prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz.

25 listopada - Podsumujemy stan zaawansowania prac przy sporządzaniu planów zagospodarowania w stolicy. Ocenimy również koncepcje zabudowy ścisłego centrum miasta.

2 grudnia - W drugą rocznicę wyboru Hanny Gronkiewicz-Waltz na prezydent miasta wywiad podsumowujący dwa lata jej rządów w stolicy.
Źródło: Link do strony.

Zgodnie z ideą archiwum dedykowanego Hannie Gronkiewicz Waltz tak jak rok temu postaram się w jednym miejscu zebrać podsumowania dokonywane przez media, Ratusz i opozycję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.