1 paź 2008

"Ograniczone możliwości działania".

Pod rozwagę, bez polityki.

Agnieszka Borowska z TVP w programie "Po Twojej stronie" rozmawiała na temat nieszczęśliwego wypadku w metrze młodego studenta, osoby niewidomej.

Poniżej zamieszczam wywiad z Krzysztofem Malawko, rzecznikiem Metra Warszawskiego. O stacjach metra, które nie są własnością metra, o konieczności konsultowania usprawnień z architektami, którzy mają prawa autorskie do stacji i o tym co ZTM zrobił od 2006 roku.


Smutne.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

o curwa ale kyrk....

Anonimowy pisze...

prosze sie zainteresowac bo to k.. skandal http://www.wirtualna.warszawa.pl/w/081001/hanna-gronkiewicz-waltz-nie-widzi-korków

Anonimowy pisze...

ostatnio odniosłem takie wrażenie jakby w samym Śródmieściu w godz. porannych faktycznie korków nie było ale za to na wszystkich dojazdach do Śródmieścia istny koszmar. Nigdy tak nie było, że jadąc przez Bielany mam już korek na sąsiedniej ulicy. Czyżby zadziałał ten sławny system zarządznia ruchu na potrzeby medialne HGW? Bo wydaje mi się, że to ich sprawka:)

pretm pisze...

Miałem już gotowy o tym tekst, czekający na publikację.

Ale może się nie spodobać.

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.