23 wrz 2008

Agnieszka Kuncewicz i kto życzy Prezydentowi RP blamażu.

Radna Rady Warszawy Agnieszka Kuncewicz (dawniej LiD, później niezależna, teraz według Wyborczej współpracująca z Platformą) postanowiła zatroszczyć się o "koszty społeczne rzeczowe i finansowe”, które mogą być poniesione przez miasto w związku z zapowiedzianym na 11 listopada Balem Prezydentów. Balem, który może będzie organizowany przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Pani Radna nie tylko prosi o przygotowanie szczegółowych danych, ale też zażyczyła sobie takie symulacji, która ma wykazać, co będzie jak przedsięwzięcie skończy się blamażem (jest nawet podana liczba, jaka ma być wynikiem symulacji). Bo tak według Pani Radnej życzy sobie "część warszawiaków".Tekst jak z Palikota.

Od Pani Radnej oczekuję, że w ten sam sposób i troskę o miejskie pieniądze będzie analizować bezpośrednie koszty finansowe poniesione przez Urząd m.st. Warszawy, który jest współorganizatorem konkurencyjnego przedsięwzięcia, czyli balu Lecha Wałęsy za tydzień. Ja próbowałem dowiedzieć się ile z miejskiej kasy pójdzie na tą imprezę w czerwcu i próbuje uzyskać tą informację od 11 września. Może Pani Radna mi pomoże?

Jest oczywiście mała różnica. Ja nie życzę nikomu blamażu. Tylko tak samo interesują mnie koszty.

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Ja poproszę o takie same szacunki dla majowej parady pederastów. Koszty policyjnej ochrony, koszty zamknięcia ulic, sprzątania, postawienia w pogotowiu karetek, itd.

Anonimowy pisze...

A co tu komentować. Przecież takie zachowanie jest teraz w modzie...

Anonimowy pisze...

A może by tak ta metropolia o mentalności wiochy potraktowała to jako wyjątkową okazję promocji miasta i dołożyła się do tego, zamiast dymać warszawiaków wyprowadzaniem ich pieniędzy do tfu24 na durne bezcelowe reklamy , prywatne stadiony lub życzyć blamażu.HGW powinna się nazywać Zabłocka, bo miasto na jej działalności wychodzi jak Zabłocki na mydle!Jak i kraj na całych obecnych władzach na każdym kroku, a zwłaszcza portfele szarych obywateli!

Anonimowy pisze...

W sumie to powinna poprosić o analizę w wersji blamazu :), a jako bardzo mało prawdopodobną wersję full wypas :)

Problem to ma Gdańsk, bo tam rzeczywiscie przybedzie wielu waznych tego świata, aby wspólnie z bohaterem Polski wszechczasów - Panem Lechem Wałęsą - swiętowac 25 lecie Nobla.

A Kaczyński dwojga osób - w wersji kartofla lub oszusta za 300zł, to se może zapraszac na bal - równych mu frustratów.

Dobranoc :)

Anonimowy pisze...

Czy Bolek zapłaci za przyjęcie tych wszystkich bardzo ważnych gości? Niech zgadnę, czy przyjadą: Putin, Castro, Kim Dzong Il, Kadafi, a z miejscowych notabli Kiszczak, Jaruzelski i słynna okulistka Ariadna Gierek (jeśli dostanie przepustkę z paki)?

Anonimowy pisze...

Dzięki nowemu stadionowi Legii warszawiacy też się ubawią po pachy. I co kilka dni policja będzie miała zajęcie. Ja tam chyba wolę bal, chociaż mieszkam niedaleko Żwirek i na pewno będą korki z okazji jazd oficjeli

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.