26 sie 2008

HGW w radiowej Trójce.

W dzisiejszym salonie politycznym Trójki Michał Karnowski rzutem na taśmę w ostatniej minucie programu zapytał Panią Prezydent:
MK: Pani prezydent, blogerzy by mnie zabili, gdybym nie zapytał o Most Północny i drugą linię metra w Warszawie. Obiecała pani to w kampanii. Pamiętam scenę, jak pani stoi tam, gdzie ma być Most Północny, na niebieskim dywaniku, na zielonej trawie i mówi: „tu stanie ten most”. Kadencja już na półmetku, a mostu nie ma.

HGW: Przede wszystkim jest projekt mostu. Już dawno jest zakończony przetarg na projekt. Wczesną jesienią powinien być ogłoszony wykonawca. Most ma stanąć w maju 2011 roku.

MK: A druga linia metra?

HGW: Chcieliśmy się sprężyć, ale ceny były zaporowe. Jednym słowem, już po 2012 roku.
Źródło: Link do strony.

Metro po roku 2012? Wiemy to już od miesiąca, czyli od decyzji o unieważnieniu przetargu na druga linię. Decyzja w sprawie drugiej linii metra.

Jednak ludzie w Ratuszu od zarządzania przekazem tak się starali, aby ten news jak najkrócej był w mediach ogólnopolskich i żeby się nic nie przyczepiło do HGW, a tu Pani Prezydent zapewniła sobie miejsce na czołówkach niektórych portali internetowych:Jak mi jest strasznie przykro.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.