6 sie 2008

A gdyby to dotyczyło poprzedników? Odpowiedź.

W nawiązaniu do notki A gdyby to dotyczyło poprzedników?, czyli do sprawy prawdopodobnego usunięcia dokumentacji finansowej w szpitalu na Solcu opisanej przez dziennik Polska. Dla przypomnienia Ratusz nie chce składać zawiadomienia do prokuratury, aby wyjaśniła działania władz szpitala powołanych przez rządzącą ekipę.

Przypomniało mi się już jak Ratusz reagował na podobne podejrzenia, kiedy chodziło o poprzedników. Przy okazji wniosku do prokuratury związanego z wydatkami reprezentacyjnymi Lecha Kaczyńskiego (prokuratura wyrzucił ten wniosek do kosza) był też taki zarzut:
Jak ustalił „Wprost", jeszcze w tym tygodniu doniesienie zostanie skierowane do warszawskiej prokuratury okręgowej.

(...) Doniesienie do prokuratury dotyczy też bezprawnego zniszczenia dokumentu (grozi za to do dwóch lat więzienia). Chodzi o listę osób, które na koszt miasta pojechały na pogrzeb Jana Pawła II. Według prawników ratusza, wśród 180 uczestników opłaconej przez ratusz pielgrzymki mogli być (oprócz oficjalnych przedstawicieli) także członkowie rodzin urzędników. – Koszty tego przedsięwzięcia obciążyły budżet miasta na kwotę 420 tys. zł. Na szczęście listę pasażerów udało się zabezpieczyć w straży granicznej i przedstawimy ją jako dowód w sprawie – mówi jeden ze współpracowników ratusza.
Źródło: Link do strony.

Kali może pogratulować Królowej Hannie współpracowników i standardów. Jego krowa, którą podprowadził sąsiadowi też może być z HGW zadowolona.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Apropos artykułu - szkoda gadać. Jest tak samo jak z dorszem Pitery.

OT
Fajny link u Yarroka:
http://bp2.blogger.com/_jLdEId-uwUE/SJLaqTdBoUI/AAAAAAAAAXg/lq_OLgvcYUM/s1600-h/Hania.jpg

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.