14 lip 2008

Odcinek 1467 z serii "HGW i jej przyjaciele z Platformy".

W nawiązaniu do artykułu Rzeczpospolitej Gronkiewicz-Waltz w niełasce? Fragment:
(...) – Na spotkaniu przed posiedzeniem zarządu oznajmiła, że wiele przedsięwzięć się może opóźnić, brakuje pieniędzy, a biurokracja utrudnia jej pracę. Tusk wpadł w złość – opowiada osoba z otoczenia premiera. Szef rządu miał zapytać, czy prezydent stolicy nie zamierza zrealizować obietnic ze swojej kampanii wyborczej. – Poprosił Hankę na rozmowę w cztery oczy i wyszedł jeszcze bardziej zły – zdradza polityk PO.
Źródło: Dorota Kołakowska, Gronkiewicz-Waltz w niełasce?, Rzeczpospolita, link do strony.

Jak się Pan Premier tak martwi o realizację inwestycji w Warszawie, to może tak z tym janosikowym coś wymyślimy w następnym roku?

Ciekawszy wątek z tego artykułu (bo przecież o konfliktach HGW kontra reszta PO mogliśmy przeczytać już wcześniej) to "mogą być zagrożone terminy budowy mostów Północnego i Krasińskiego (oddanie tego drugiego już przesunięto na rok 2011)".

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Moim zdaniem Tusk kasuje ją jako ewentualnego przeciwnika w wyborach prezydenckich

Anonimowy pisze...

Donaldu Tusku to POseł z Wałszawy jakby ktoś zaPOmniał. Normalne jest że mautwi się jak będzie wyglądał jego (tymczasowy) matecznik. Przecież to noumalne że chce przed wybouami 2010 znowu coś ludziom obiecać i coś jednak POkazać (w końcu wypada, co nie?). Stąd to POstawenie na baczność HGW, któua zawodzi jak widać...

Anonimowy pisze...

Felieton Mazurka o Bufetowej i jej prezencie dla Waltera/Wejcherta:
http://www.dziennik.pl/opinie/article206949/I_Ty_zostaniesz_milionerem.html

Anonimowy pisze...

Bardzo zabawnie o "niełasce" wypowiadał się Niesiołowski we wczorajszych sygnałach dnia, komentarz chyba zbędny :)))


http://www.polskieradio.pl/jedynka/sygnalydnia/?id=15128

S.N.: Nie, niełaska to raczej jest stan czy raczej stosunki typowe na dworach, a dworem takim w polityce jest dwór Jarosława Kaczyńskiego, to jest typowy dwór i niełaska i to widać nawet, jak kto siada. Tam są całe piętra, w tym Sejmie się przesiadają. I teraz jak kiedyś na fotografiach Biura Politycznego, kto był blisko pierwszego, to był w łaskach, a kto wypadał, nie wciskał się na te fotografie... całe spekulacje na ten temat trwały. Więc takie stosunki mamy, ale nie w Platformie, tylko w PiS-ie. Nie ma tu żadnej niełaski. Nie znam tej sprawy. Była na naszej naradzie w Jachrance, siedziała za stołem prezydialnym, nie widziałem żadnych jakichś zadrażnień pomiędzy panią prezydent Warszawy a panem premierem Donaldem Tuskiem. Myślę, że to są spekulacje dziennikarzy.

pretm pisze...

Dzięki za link do Mazurka. Jeden z pierwszych odważnych.

@ Lupus 71

Im dalej Niesiołowski brnie tym trudniej zrozumieć.

pretm pisze...

@Grzelo1

Nie ulega wątpliwości, że najważniejsze dla DT jest najpierw rozprawienie się z opozycją wewnętrzną.

Anonimowy pisze...

Brawo Mazurek!

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.