25 cze 2008

Zmiana godziny debaty z Panią Prezydent.

Niestety informuję o tym dosyć późno (informację odebrałem wczoraj wieczorem), ale zapowiadana debata z Panią Prezydent „Warszawa – przestrzeń młodych” rozpocznie się o godzinę wcześniej niż zapowiadano, czyli o 15.30

Niestety ze względu na zmianę godziny i inne okoliczności nie uda mi się na nią dotrzeć, ale jeżeli ktoś będzie to chętnie przeczytam słowo komentarza.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Byłem na tej debacie. Kilka rzeczy od razu rzucało się w oczy. Zanim przejdę do konkretów, po prostu muszę się z wami tym podzielić. Organizatorzy postawili na stole brudne szklanki. Nie wiem, czy specjalnie, czy dla żartu a może wcześniej sami z nich korzystali i zapomnieli umyć. Hania nie miała nawet dostępu do wody, ale za to obok jednego z prowadzących stały aż 3 butelki...
Ciastek jak zwykle nie brakowało.

Organizatorom wyraźnie zależało, aby przedstawić HGW w najlepszym świetle. Negatywne komentarze podczas "dyskusji" traktowane były oburzona miną i groźbą zabrania głosu. Co innego przy pochwałach. Tu czasu nie liczono.

Nieładnie potraktowano pewną panią, która dopytywała się o stanowisko wobec kłopotliwego wysypiska śmieci na Ursusie.

Organizatorzy zasiadający w Prezydium nie byli przygotowani merytorycznie. Pewien pan (jego koleżanka zapowiedziała go jako jakiegoś Jasia) mówił bez przekonania o sprawach, które nie leżą nawet w kompetencji HGW. Podczas jego wywodów uczestnicy debaty wymieniali się jednoznacznymi minami (włącznie z pracownikami Biura promocji, które zjawiło się tam w pełnej krasie).

Można było odnieść wrażenie, ze organizatorzy sa wazniejsi niż sama pani prezydent.

Kiedy przyszła na nią kolej, opowiadała o działaniach, planach i projektach, które zostana zrealizowane do konca jej kadencji...

Młodzież i zaspokojenie jej potrzeb to z pewnością łatwiejszy temat niż decentralizacja Ratusza, planowanie przestrzenne, transport i komunikacja.

Widać z czasem organizatorzy idą na łatwiznę. Szkoda.

pretm pisze...

Dziękuję bardzo za komentarz.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.