26 cze 2008

Rada Warszawy zajmuje się Lechem Wałęsą zamiast sprawami Warszawy.

Jak przykryć dyskusję nad wprowadzaniem podwyżek np. za parkowanie, czy zwiększenie czynszu w mieszkaniach komunalnych?

Platforma Obywatelska znalazła świetny sposób poprzez wyprowadzenie jakiś bzdurnych uchwał w obronie Lecha Wałęsy.

Nie tylko w obronie LW występuje najbardziej czerwony z czerwonych radnych, były dziennikarz NIE i Trybuny, ale nawet nie dopuszczono do dyskusji nad treścią stanowiska.

Miło wiedzieć, za jakie zabawy mieszkańcy płacą radnym.

AKTUALIZACJA 14:00

Niech każdy sam oceni, co ma wspólnego takie stanowisko z bieżącymi sprawami Warszawy:
"Lech Wałęsa jest jednym z tych ludzi, którym Polska zawdzięcza pokojowe przemiany demokratyczne. Swoją działalnością zasłużył sobie na powszechny szacunek i uznanie, nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie" - podkreślono w stanowisku.

"Dlatego też nasze głębokie oburzenie budzi sposób wykorzystywania esbeckich materiałów przeciwko jego osobie, tym bardziej, że są w to zaangażowane instytucje, które winny być bezstronne i niezależne, takie jak Instytut Pamięci Narodowej i Telewizja Publiczna. Apelujemy do wszystkich ludzi, którym bliskie są ideały Solidarności o zdecydowany opór przeciw szerzeniu w życiu publicznym wrogości i nienawiści" - napisano w stanowisko rady.
Źródło: Link do strony.

A kiedy ktoś da odpór szerzeniu się głupoty wśród polidowej części Rady Warszawy?

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Ciekawe w jaki sposob Rada Warszawy usprawiedliwi warszawiakom podwyzke od 1 lipca cen wody o 33%?

maxpw pisze...

już wytłumaczyła - oczyszczalnie ścieków na Białołęce trzeba dofinansować i trzeba wygospodarować pieniądze najłatwiej od mieszkańców -

- a wracając do tematu to Rada się czymś zajmuje to zawsze jakaś pozytywna wiadomość. :)

Anonimowy pisze...

Straszne kretyństwo to co oni tam wyprawiają.
Zajmijcie się tym, że nie ma biletów w kioskach durnie.
Ostatnio nigdzie nie mogłem kupić zwykłego normalnego jednorazowego biletu !!! Miałem ochotę przejechać się autobusem bo taka benzyna droga w Tuskoraju ;-) Ale dostałem bana... na dzień dobry.

Anonimowy pisze...

A ja nie mogłam kupić tzw biletu uzupełniającego. Czyli mam kilka biletów luzem za jakieś 7,30 i jakbym je wywaliła w błoto.

Anonimowy pisze...

no popatrz pan, pisanie prawdy nazywa się nienawiścią i wrogością.. cóż... ale to wynalazek wczesnej wybiórczej i średniego Michnika.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.