8 cze 2008

Pani Prezydent agresywnie atakowała Premiera Tuska?

Eliza Olczyk w Rzeczpospolitej pisząc o prezydenckich aspiracjach Bronisława Komorowskiego zdradziła, co mówią "dobrze poinformowani politycy PO" o Hannie Gronkiewicz Waltz.
Kolejną osobą w PO z prezydenckimi ambicjami jest Hanna Gronkiewicz-Waltz. Kandydując na prezydenta Warszawy, z całą pewnością myślała o tym, by powtórzyć drogę Lecha Kaczyńskiego i wykorzystać stołeczny ratusz jako trampolinę do zdobycia Pałacu Prezydenckiego. Prezydent Warszawy jest bardzo samodzielna.

Na dodatek - jak twierdzą dobrze poinformowani politycy PO - zdarzyło jej się kilkakrotnie agresywnie atakować Tuska. A to oznacza, że nie ma żadnych szans na walkę o prezydenturę pod auspicjami PO. Jako prezydent państwa mogłaby wręcz zagrażać interesom PO.
Źródło: Link do strony.

Pogłoski o aspiracjach prezydenckich Hanny Gronkiewicz Waltz nie są nowością (2010, 2015, czyli prezydentura Warszawy czy prezydentura kraju.). Ale że Pani Prezydent kilkakrotnie atakowała Pana Premiera i opowiadają o tym politycy PO, to już byłaby taka mała sensacja.

Choć już łatwiej uwierzyć w to, że ktoś (tu chętnych może być kilku) chce Pani Prezydent zaszkodzić rozpowiadając, że podniosła rękę na Słońce Peru. Czyli wracamy do konfliktów, które ucichły na czas wyborów parlamentarnych.

Cztery lata samotności HGW?

Sławomir Potapowicz o konflikcie w warszawskiej Platformie.

HGW "nie umie skutecznie tworzyć lokalnego zaplecza politycznego".

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

jeszcze by kazała zrównać z ziemią stadiony i działki sprzedac debeloperom? :]

Anonimowy pisze...

Boże litościwy uchroń Polskę od tej plagi, której na imię Hanna. Już ukarałeś mieszkańców Warszawy, cała Polska nie musi cierpieć.

Anonimowy pisze...

nowa twarz, mowa karta
Hanna G.... Warta

Anonimowy pisze...

HGW to blaga na blogu. Pamiętam jej występ na rowerowej Masie Krytycznej. Do dzisiaj niczego nie zrobiono w sprawie ścieżek rowerowych w Śródmieściu Warszawy. L I T E R A L N I E NIC. Czuję się oszukany przez tą blagierkę.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.