27 cze 2008

Bad losers z Platformy.

Pomijając kwestię czy program podwyżki czynszów jest słuszny, czy nie, to warto odnotować jak radni Platformy Obywatelskiej przyzwyczajeni do łatwych głosowań w Radzie Warszawy pokazali, że nie umieją przegrywać.

Fragment z artykułu w Gazecie Stołecznej Jak SLD z PiS-em reformę czynszów utopiły:
(...) Gdy napięcie opadło i z sali wyszło kilku radnych PiS, Platforma postanowiła powtórzyć głosowanie. Nie udało się, bo czujni radni z SLD zerwali kworum. - Takich rzeczy się nie robi: trzeba umieć przegrywać z honorem, a nie uciekać się do sztuczek. Platforma pewnie będzie chciała znów do tego wrócić, ale my żadnych podwyżek nie poprzemy - podsumował radny Sebastian Wierzbicki (SLD).
Źródło: Link do strony.

3 komentarze:

maxpw pisze...

nie do uwierzenia głosować, głosować, aż pójdzie po naszej myśli - ot demokracja

Anonimowy pisze...

przeciez sami kolesie z po dawali niedawno przyklad na pradze jak wychodzic z sali, gdy glosowanie ma pojsc nie tak... no to inni zrobili tak samo ;)

Anonimowy pisze...

PIS-owcy, więcej czujności, na litość!Do PO na każdym szczeblu należą najwięksi cwaniacy i kombinatorzy bez żadnych skrupułów posługujący się nawet najwredniejszymi sztuczkami i kruczkami poniżej godności uczciwego człowieka, jak w tym przypadku nieuzasadnionym powtórnym głosowaniem!Tak postępują od zarania swojej działalności, od osiągnięcia pełnoletniości, nie dopiero teraz!Więc musicie mieć oczy dookoła głowy na każdym kroku, nie spuszczać z nich oczu i nie pozwalać im robić w bambuko siebie i coraz większej ilości ludzi przez nich wykiwanych.Oni są zdolni do każdej podłości ,bez żadnych zahamowań!

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.