21 maj 2008

Rzecznik Ratusza o blogu HGW Watch: "bardziej obiektywny". Ale tylko od Pawła Piskorskiego :)

Wiem, że to tylko taka mała złośliwość (choć Paweł Piskorski może to uznać za zniewagę) autorstwa Tomasza Andryszczyka (rzecznik Urzędu Miasta), ale jest to nawet dosyć zabawne.

Paweł Piskorski na stronie stowarzyszenia Obywatele dla Warszawy napisał, że według jego informacji Ratusz zastanawia się nad wycofaniem z odbudowy Pałacu saskiego. Link do Pałac Saski nie w tej kadencji?

Tomasz Andryszczyk w artykule dziennika Polska "Pałac Saski nie przyśpiesza" odpowiedział tak:
Ratusz dementuje plotki i odpiera zarzuty: - Bardzo zależy nam na szybkim zakończeniu inwestycji, bo teraz biura urzędu miasta są rozrzucone po całej Warszawie.

O przebiegu inwestycji decydują czynniki od nas niezależne - odpowiada Tomasz Andryszczyk, rzecznik urzędu miasta. - Śledzę kolejne publikacje pana Piskorskiego i wydaje mi się, że już bardziej obiektywny od nich jest blog HGW Watch [internauci oceniają w nim prezydent miasta - red.] - dodaje.
Źródło: P.Olechno, J.Horoch, Pałac Saski nie przyśpiesza, Polska, link do strony.

Z poważniejszych rzeczy to według Stołecznego Zarządu Rozbudowy Miasta planowany termin zakończenia tej inwestycji to rok 2011.

Nie wygląda to tak źle, jeżeli przypomnimy sobie, że w styczniu po rozwiązaniu umowy z firmą Budimex-Dromex mówiono o terminie po 2013.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

He,he.
A wogóle to pani prezydent jakby mniej obecna ostatnio w ogólnopolskich mediach. Koledzy z PO robią jej chyba za dużą konkurencję.

pretm pisze...

Ostatnio było głośniej z okazji wniosku do sądu związanego z nieruchomościami Fundacji Solidarność.

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.