10 maj 2008

Ile za Dodę zapłacą mieszkańcy Bemowa.

Dzień Europy na Bemowie, czyli ile miasto z publicznej kasy wyda na koncert Dody i innych artystów z okazji europejskiego "święta":

Doda - 45 000 zł.

Feel - 30 000 zł.

Ewelina Flinta - 16 000 zł.

I jeszcze "Usługa kompleksowej organizacji koncertu Dzień Europy na Bemowie" czyli dokładnie 99 705 zł.

W ramach imprezy organizator ma też zapewnić:
Zapewnienie cateringu w formie "szwedzkiego stołu" wraz z obsługą, obrusami oraz zastawą wystarczającą dla min. 100 osób w godzinach 18.00-24.00, w sali Urzędu Dzielnicy wskazanej przez Zamawiającego (oferta powinna zawierać min. 2 dania ciepłe, tartinki, koreczki serowe, wędliny, sałatki, ciasta, ciastka, owoce – w tym także filetowane, kawę, herbatę + cukier i cytrynę, soki, napoje gazowane: coca-cola, fanta, sprite, woda).
Jeżeli ktoś będzie na tej imprezie to proszę sprawdzić, czy to wszystko dla mieszkańców, czy głównie dla urzędników i ich gości?

I żeby nie było wątpliwości, za co płacą mieszkańcy:


2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ciekawe kiedy Bufert zajmie się likwidacją korków w Warszawie, które to zagadnienie było najważniejszą obietnicą HGW. Po 1,5 roku rządów PO-istów w Warszawie jest straszna tragedia jakiej nigdy w tym mieście nie było. Koszmar. Tutaj nie da się żyć!!!

Anonimowy pisze...

A Doda tak dawała czadu, że aż padła, o czym donosi http://muzyka.onet.pl/10172,1746818,newsy.html

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.