27 maj 2008

HGW w TOK FM.

Hanna Gronkiewicz Waltz udzieliła wywiadu radiu TOK FM. Całość można odsłuchać na stronach radia.

Relacja z tej rozmowy na stronach gazeta.pl skupiła się tylko na rozważaniach Pani Prezydent o Trybunale Stanu dla premiera Kaczyńskiego (Gronkiewicz: Kaczyński przed Trybunał Stanu?), dlatego poniżej dwie deklaracje "warszawskie".

Co będzie koronną inwestycją w kadencji Hanny Gronkiewicz Waltz?

Nie można patrzeć na jedną inwestycję, ale trzeba jak najszybciej rozpocząć i zakończyć budowę Mostu Północnego. I druga linia metra.

Czy centrum będzie częściej sprzątane? Pani Prezydent zadeklarowała, że tak.

Poczekamy, zobaczymy.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Hm, Pani Hanka coś ostatnio słabo wypada. Koledzy jej chyba za dużą konkurencję robią

Anonimowy pisze...

Witam! Toż to jest istne kuriozum, żeby trzeba było tak silnej presji społecznej, by Pani Prezydent publicznie zadeklarowała, że będzie czyściej! Myślałem, że ta potrzeba wynika z najbardziej elementarnej potrzeby estetyki, chyba oczywistej u kobiety właśnie. A tu nic. Ostatnim gigantycznym skandalem jest to, co wyrabia się na warszawskich ulicach, a co m.in. opisywała Gazeta Stołeczna
http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,5259933,Korek_gigant_paralizuje_Wislostrade.html
Ciekawi mnie niepomiernie, co oprócz funkcji reprezentacyjnych Pani Prezydent właściwie robi, skoro czego by się nie tknąć w naszym mieście, to jest kompletna klapa i kompromitacja!? Pozdrawiam: BOGUSWI

Publikowanie komentarza

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.