16 kwi 2008

Warto odwiedzić.

Jedną z rzeczy za jaką należy pochwalić Ratusz przy okazji organizowania obchodów 65. rocznicy wybuchu powstania w Getcie Warszawskim jest profesjonalnie wykonany serwis internetowy 65. ROCZNICA POWSTANIA W GETCIE WARSZAWSKIM.

Na tej stronie możemy znaleźć oprócz szczegółowego planu obchodów: archiwalne zdjęcia, zapis wspomnień i ciekawą mapę stworzoną ze zdjęć lotniczych, pokazującą ważne miejsca związane z powstaniem. Z jej pomocą można też porównać układ ulic z 1943 i dzisiaj. Umożliwiono również dodawanie wspomnień i komentarzy na forum.

Jeżeli ktoś nie odwiedził tej strony wcześniej to polecam. Link raz jeszcze.

Jest to też być może zapowiedź tego, co nas czeka przy zapowiadanej modernizacji głównej strony Urzędu.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Może i niektóre wydarzenia są dobrze zorganizowane, ale sie chłopaki muszą czuć mocno niepewnie skoro każą zamykać pół dzielnicy nawet dla mieszkańców. Nie wierzą w chrześcijańskie miłosierdzie czy w palestyńską wyrozumiałość i skłonność do przebaczenia? A może się boją, że Palestyńczycy podchwycą słowa Peresa i zażądają prawa do zemsty ???? ja w każdym razie ich nie lubię, bo od trzech dni nie mogę dojechać do domu i nie ma w tym ani krzty antysemityzmu, Amerykanów nie lubię za to samo - tak samo się boją :)))-

Anonimowy pisze...

Pretm, dzieki za ten blog. Mam pełen przegląd tego peolskiego szalbierstwa- warszawskie niczym sie nie rózni od krajowego ;)))

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.