4 kwi 2008

Ratusz o EKONie.

Na dzisiaj zapowiedziano zaprezentowanie stanowiska Ratusza w sprawie nowego miejsca dla sortowni Stowarzyszenia "Niepełnosprawni dla Środowiska EKON".

W Telewizyjnym Kurierze Warszawskim wiceprezydent Andrzej Jakubiak zaprezentował główny zarzut Ratusza, czyli brak odpowiedniej dokumentacji (np. biznesplan) wymaganej do podpisania umowy. Uzupełnienie dokumentacji ma być konieczne do dalszych rozmów.

Stowarzyszenie odpowiedziało, że dokumentacja została już dostarczona kilka dni temu. I faktycznie na stronie EKONu, gdzie rejestrowana jest wymiana pism z miastem znajduje się taki zapis:
1.04.2008r. Pismo do Pani Hanny Gronkiewicz-Waltz Prezydenta m. st. Warszawy: "W ślad za pismem z dnia 10.03.2008r., Stowarzyszenie "Niepełnosprawni dla Środowiska EKON" przekazuje:

1. Studium wykonalności Projektu pn. "Projekt RECYKLING PARK WARSZAWA: utworzenie Recykling-Parku i Ośrodka Integracji Społecznej dla południowej Warszawy i okolic"
2. Założenia ogólne budowy "Recykling-Parku" przy Mortkowicza 5 w Warszawie.
3. Ocenę finansowo-organizacyjną przedsięwzięcia - Biznesplan
4. Źródła finansowania inwestycji oraz sposób ich zabezpieczenia
5. Korzyści społeczno-ekonomiczne działalności Przedsiębiorstwa Społecznego EKON na terenie Warszawy - zestawienie
6. Kopie podstawowych dokumentów Stowarzyszenia EKON, Statut, aktualnego wypisu z KRS, numer NIP, zaświadczenia o numerze identyfikacyjnym REGON
7. Sprawozdanie z działalności Stowarzyszenia za 2005, 2006 i 2007 rok.
8. Opinię biegłego rewidenta za 2007 rok.
Źródło: Link do strony.

Może czas poszukać jakiś kompetentnych urzędników do Gabinetu Prezydenta, którzy będą w stanie przekazać istotne pisma do wiceprezydenta Jakubiaka, aby ten nie musiał się później kompromitować w telewizji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.