24 kwi 2008

O Szpitalu Południowym w programie Kontrowersje.

Dni Ursynowa w czerwcu 2007 i deklaracje Pani Prezydent o decyzji w sprawie lokalizacji Szpitala Południowego:
W wakacje zapadnie konkretna decyzja o lokalizacji Szpitala Południowego, który powstanie na warszawskim Ursynowie - powiedziała prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Jak podkreśliła, do końca roku powstanie projekt szpitala.

- Mamy nadzieję, że do końca 2011 roku szpital będzie ukończony - dodała.
Źródło: Link do strony.

Minęło ponad 8 miesięcy od tej deklaracji a po obejrzeniu programu Kontrowersje w TVP Info z udziałem wiceprezydenta Jarosława Kochaniaka mam wrażenie, że na pytanie o Szpital Południowy można odpowiedzieć tak: nie wiemy gdzie, nie wiemy za ile, nie wiemy jak duży i nie wiemy jaki będzie ostateczny profil szpitala.

Według wiceprezydenta jesteśmy na etapie analizy możliwej lokalizacji a jedyna obietnica to taka, że decyzja o dalszych losach tej inwestycji zapadnie w tym roku.

Łatwo jest teraz zrzucać winę na szeregowych urzędników, ale gdzie przez te wszystkie miesiące od deklaracji Pani Prezydent byli: wiceprezydent Jerzy Miller, który odpowiadał za ochronę zdrowia, wiceprezydent Jacek Wojciechowicz, który odpowiada za inwestycje i prezydent Hanna Gronkiewicz Waltz, która podobno odpowiada za całość? Bo nie mówimy o jakiejś małej inwestycyjce w rodzaju placu zabaw, ale sztandarowej obietnicy wyborczej.

Skrót z programu Kontrowersje skoncentrowany na wypowiedziach wiceprezydenta Jarosława Kochaniaka:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.