18 kwi 2008

Lista inwestycji na Euro 2012 raz jeszcze.

Zwrócono mi uwagę, w komentarzach pod notką Rok po, czyli przygotowania do Euro 2012, że dokument, który umieściłem na slideshare, czyli "Lista przedsięwzięć Warszawy związanych z przygotowaniami do Euro 2012 w zakresie drogownictwa i transportu" został usunięty z opisu konferencji na stronach miasta.

Jest to jedyny konkretny dokument, który wyszedł z Ratusza w ramach podsumowania pracy wykonanej w zakresie przygotowań do mistrzostw i zawiera konkretne daty i wysokości inwestycji planowanych w kolejnych latach, czyli to, co monitorujący pracę urzędników lubią najbardziej.

Wydział Prasowy w Ratusz nie odpowiedział na moje pytanie wysłane mailem, dlaczego dokument został usunięty.

Ponieważ w slideshare'rze wyszło nieczytelnie to według prośby jeszcze raz umieszczam dokument "Lista przedsięwzięć Warszawy związanych z przygotowaniami do Euro 2012 w zakresie drogownictwa i transportu":

Strona 1 (po kliknięciu na obrazek rozmiar odpowiedni do czytania):Strona 2:Strona 3:Mam nadzieję, że nie jest tak, że w Ratuszu zaczęli obawiać się publikowania dokumentów, które sami przygotowują.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: Komentarze nie są moderowane (poza wyjątkowymi przypadkami), ale proszę pamiętać, że każdy bierze odpowiedzialność za treść swoich wpisów.